Προς το περιεχόμενο

Αμερικανιδες λυσαρες?Ιαπωνεζες μασερ?Κορεατισες καλονες?Γερμανιδε



Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι να με ρωτησει???

 

εμενα αν με ρωτουσαν αν προτιμω αμερικανικη κιθαρα απο γιαπωνεζικη η Γερμανικη απο Κορεατικη θα ελεγα τι προτιμω.

Οχι οτι ο μεγαλυτερος κατασκευαστης στο κοσμο ειναι Γαλλος! Δε τον αμφισβητω τον ανθρωπο ουτε τις αξιοζηλευτες γνωσεις σας μα αλλο ηταν το ερωτημα απο την αρχη.

Τελοσπαντων ας σβηστει-με ξενερωσατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οχι οτι ο μεγαλυτερος κατασκευαστης στο κοσμο ειναι Γαλλος!

δεν είπες αυτό...

Ε δε νομιζω πια πως η Γαλλια διαθετει και τοσο διαδεδομενη οργανοποιεια στο κοσμο....μη τρελαθουμε κ ολας!

και θα επαναλάβω

Όταν μιλάμε για οργανοποιεία μιλάμε για ακουστικά όργανα...τα ηλεκτρικά είναι CNC...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αν το ψάξουμε σε βάθος θα πρέπει το παληκάρι να βάλει 30 επιλογές, έβαλε αυτές που νόμιζε πιο βασικές (χώρες που κατασκευάζουν τις πιο γνωστές μάρκες) και περίμενε απαντήσεις και αποτελέσματα.

Σωστή παρέμβαση είναι ο διαχωρισμός των ανατολικών χωρών Κορέα, Κίνα, Ινδονησία.

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε φιλε σε ευχαριστω πολυ για τη πληροφορια θα το εχω υποψιν μου την επομενη φορα. In fact σας ευχαριστω που μου λυσατε τις αποριες μου.Τωρα πια μπορω αφοβα να απανταω οταν παιζω μια Japan Strato Και μετα μια American και με ρωταν πια ειναι καλυτερη πως ο καλυτερος κατασκευαστης ακουστικων οργανων ειναι Γαλλος και οταν μιλάμε για οργανοποιεία μιλάμε για ακουστικά όργανα...τα ηλεκτρικά είναι CNC. Μονο που θα βγω εκτος θεματος στην εκθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που θα βγω εκτος θεματος στην εκθεση.

Αν δείς το θέμα σου από την αρχή, θα δείς ότι μόνος σου ήσουν εκτός θέματος

 

οταν παιζω μια Japan Strato Και μετα μια American και με ρωταν πια ειναι καλυτερη

Η καλύτερη (πάντα) είναι αυτή που σου ακούγεται και σου κάθεται εσένα. Εκτός έαν προσδίδουμε υπερφυσικές δυνάμεις στις χώρες κατασκευής ή στα λογότυπα.

Έτσι κι αλλιώς ξέρουμε, ότι οι μαύρες κιθάρες παίζουν καλύτερα metal από τις κίτρινες...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δείς το θέμα σου από την αρχή, θα δείς ότι μόνος σου ήσουν εκτός θέματος

εγινε δε θα το ξανακανω  :-\

 

με συγχωρειτε ετσι? θα τηρησω σιγη ασυρματου απο εδω και περα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δε γουσταρω την Αμερικη γι αυτο που ειναι .....οι κιθαρες της μ αρεσουν και τις προτιμω παντα !

 

+1!!!!!

αλλα και ελληνικα οργανα υπαρχουν, σεβαστα. κριμα να μην υπαρχει κι αυτη η επιλογη.

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γουσταρω τους αμερικανους αλλα γουσταρω τις ηλεκτρικες κιθαρες τους.

Περασαν κι αλλες απ τα χερια μου καλες και πολυ καλες.

Μαλλον ψυχολογικο μου προβλημα ειναι η προτιμηση στις αμερικανες  ;D

Αλλα δεν μου παει ηλ.κιθαρα απο Κορεα ρε παιδι μου, ειναι σαν να παρω μπουζουκι απο Νορβηγια καπως  :o ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου