Προς το περιεχόμενο

Αμερικανιδες λυσαρες?Ιαπωνεζες μασερ?Κορεατισες καλονες?Γερμανιδε



Προτεινόμενες αναρτήσεις

κατ εμε το θεμα δεν ειναι για παιδικη χαρα.να πω οτι ειμαι κατοχος μιας Schecter Hellraiser 2008(την εχω πειράξει ελαφρα 89-89 18v) η οποια ειναι Made in Korea και τη θεωρω απλα κορυφη και εχω παιξει με πολλα και ακριβα μοντελα.Επειτα που μετακομισε ενα μερος της παραγωγης στην Ινδονησια εχω παιξει με αρκετες και δεν ξερω αλλα μου αφηναν άλλη εντυπωση απο τη δικια μου και τις άλλες Schecter απο Κορεα που εχω παιξει.Ειχαν καποια θεματακια στο λαιμο αλλα και στο ξυλο του λαιμου και γενικα δεν σου αφηναν την ιδια αισθηση με τις Κορεατικες.Οι κινεζικες παλι δεν ειχαν κατι κακο αν και δεν εχω παιξει πολλες.

 

Παντως οσο αφορα τις κινεζικες κιθάρες εχω μια walden D710 ce και δεν εχω κανενα παραπονο κατασκευαστικα η κατι που να ζηλευω απο άλλες σε αυτη τη κατηγορια.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Το ουσιαστικό ερώτημα είναι, πως θα προσδιοριστεί γεωγραφικά η οργανοποιΐα στα ηλεκτρικά όργανα στα επόμενα 5, 10, 15 χρόνια.

 

Πολλοί "μικροί" ή boutique Αμερικάνοι κατασκευαστές δηλώνουν με κάθε ευκαιρία πόσο δύσκολο τους είναι να φτιάχνουν αξιόλογα όργανα στην USA, σε τιμές που να τους επιτρέπουν να έχουν ένα αξιοπρεπές market penetration (και όχι απλώς να βγάζουν τα έξοδα).

 

Χωρίς σημαντική απήχηση σε σοβαρό αριθμό παικτών, οι δυνατότητές τους να προτείνουν και κάτι πιο πρωτοποριακό και πιθανά αξιόλογο, περιορίζονται επίσης.

 

Μιας και αναφέρουμε χώρες, να μην ξεχάσουμε τη Φινλανδία, που εκτός από τον μπουτικά Ruokangas έχει και την πρωτοποριακή Flaxwood. ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 χρόνια αργότερα...

Το μάμησες ρε Ritchie..... ::) :-X

Κάτι ξέρεις εσύ.

Καλά που δεν έβαλες και τον αριθμό στο τέλος. ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στηρίζω Έλληνες οργανοποιούς...ποιό το πρόβλημα;  ??? ::)

Πονηρούλη..... :D ;D ;D ;D

Κάτι ξέρεις εσύ.

Καλά που δεν έβαλες και τον αριθμό στο τέλος. ;)

    :D :D :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου