Προς το περιεχόμενο

Περί αντιπαραθέσεων και άλλων πτηνών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Δεν ξέρω από που ν' αρχίσω...

 

'Οπως καταλαβαίνετε είμαι τακτικός "πελάτης" στο forum.

Και δόξα τω Θεώ... πλήκτρο δεν βάζουμε μέσα μας... :roll:

 

Και είναι πολύ φυσικό να μη παρακολουθώ κάθε συζήτηση και ιδιαίτερα όταν έχει τίτλο... "Το Nuendo δεν ξεκινάει..."!

Όλο και κάποιος καλοπροαίρετος θα βοηθήσει.

 

Αλλά εδώ γίνονται σημεία και τέρατα!

Πάτε να σκυλοβριστείτε για ψίλου πήδημα...

 

Πρώτοι απ' όλους οι moderators πρέπει να δείχνουν το παράδειγμα και να μη μιλούν απαξιωτικά. Πρέπει να δίνουν το ρυθμό.

 

Αλλά και πάλι... άνθρωποι είναι... παθιασμένοι είναι... (θέλω μια Benedetto τώρα!!!) και αν δεν ήταν, ίσως δεν θά 'χαν τόσο ενδιαφέρον για το forum!

 

Τι να πω... Να βάλω τις φωνές;

Κανείς δεν είναι μισθωτός εδώ μέσα. Απλά γουστάρει!

Και συνδιαλέγεται με άλλους "αρπαγμένους".

 

Και παρά την άμιλα που διαπνέει τις περισσότερες φορές, γίνεται και της Πόπης πότε-πότε, γιατί... γιατί... γιατί... έχουμε άποψη και καμμιά φορά παρασυρόμαστε και είμαστε σίγουροι ότι διαφορετικά δεν γίνεται! :roll:

 

Τι να κάνουμε... Όλοι λίγο-πολύ έτσι είμαστε.

 

Ζητώ συγγνώμη για το Noiz, σε όσους θίχτηκαν ή θίγονται αλλά και γι αυτούς που πρόκειται να θιχτούν!

 

Είναι γραπτός λόγος.

Εύκολα παρεξηγείσαι αν δεν καλύπτεις κάθε "γωνία" του θέματος που αναπτύσεις.

Δεν είμαστε και φιλόλογοι...

Εδώ τραβάμε τα μύρια όσα για να να μη μιλάμε με SMS εδω μέσα! (βλέπε greeklish).

 

Και καλό είναι να χρησιμοποιείται σαν forum και όχι σαν chat - room.

(Όποιος ενδιαφέρεται υπάρχει και τέτοιο για να πεί ένα γειά.)

 

Διότι τίποτα δεν σβήνεται, καθώς σαν υπέρ - ειδικής θεματολογίας που είναι, χρησιμεύει και σαν σημείο αναφοράς για τους μελλοντικούς επισκέπτες.

 

Για φαντάσου εκεί που κοιτάω να λύσω το πρόβλημα με το Nuendo να διαβάζω τους αλληλοσπαραγμούς του χ με τον ψ για τελείως άσχετους λόγους! Δε λεώ... καλό! αλλά για την Τατιάνα...

 

Να διευκρινήσω ότι δεν είμαι υπέρ της ξύλινης και γλυώδους γλώσσας που χρησιμοποιείται σε πολλά fora.

Προς Θεού!

Μουσικοί είμαστε!

 

Αλλά... όχι και πλάκα που αποπροσανατολίζει την κουβέντα από το θέμα, και για να βρείς μια απάντηση πρέπει να ψάχνεις σε 5 σελίδες με άσχετα σχόλια!

 

Γι αυτό σβήνω και το επίμαχο θέμα που ποτέ δεν ευτύχησε να πάρει απάντηση στο ερώτημα, "Μαμά ο σέρβερ κράσαρε..." ε... "Το Nuendo δεν ξεκινάει".

 

Peace brothers!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου