Προς το περιεχόμενο

Alesis Fusion


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ,

Πρόσφατα το alesis fusion που έχω έπαθε κάποιο πρόβλημα και δεν έχω ήχο απο τα outputs ,headphones,aux ...

Yπάρχει κάποιος που να κάνει επισκευή σε synths? H αντιπροσωπία δεν ήξερε ούτε το μοντέλο αλλ,α αυτό είναι άλλη Ελληνική ιστορία....

Αν ξέρει κάποιος κανέναν με μεράκι που να επιδιορθώνει σε λογική τιμή θα με βοηθούσε.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οθόνη λειτουργεί? σου βγάζει κάποιο μήνυμα?

 

Μήπως να το άνοιγες και να άλλαζες την εσωτερική μπαταρία και να έκανες reload τους ήχους μόνος σου πριν το στείλεις για service?

Περίεργο να μην ακούγονται όλες οι έξοδοι ταυτόχρονα... μου φαίνεται σαν να έχεις χάσει τα user λόγω απώλειας μνήμης από μπαταρία έτσι όπως το λες, εκτός αν ξέρεις ότι είναι κάτι άλλο, χτύπημα, ξεβίδωμα, νερό κτλ

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω,

Η οθονη και ολα τα αλλα ειναι οκ. Φαινεται να έχουν κομπλαρει οι εξοδοι του ,ακουγεται πολυ αμιδρα ο ηχος ....το εχουν παθει και αλλοι με το ιδιο συνθ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα πολύ έξυπνο,όμορφο,με τρομερές δυνατότητες συνθ αλλά δυστηχώς όπως η aprilia στις μοτοσυκλέτες,έτσι και το fusion

στα synths :D.Προβλήματα,προβλήματα,προβλήματα. Το είχα για καμιά εβδομάδα και το έστειλα πακέτο.Δε διάβαζε Rom bank παρακαλώ.Δεν μιλάμε για user,χτυπήματα σκλήρου και δεκάδες προβλήματα που αναφέρονται σε διάφορα ξένα φόρα.Εγώ προσωπικά έχω τραυματική εμπειρία με το συγκεκριμένο συνθι. :'((γιατί τα άτιμα τα προσέχω σαν τα μάτια μου)Τώρα από θέμα service εχεις δίκιο αγαπητέ.Κι εμείς το στείλαμε κατευθείαν στο musicstore.(απο και αγοράστηκε)

Κάνε ένα reload όπως είπε ο φίλος Σταύρος γιατί παθαίνει κάτι κολλήματα,αλλιώς για προενίσχυση την κόβω... ::)

Αυτά τα ολίγα και απαισιόδοξα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου