Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μια ερωτηση μονο..οι αγγελιες μεταφερθηκαν οριστικα στο σμαρτ νοιζ η θα τις δουμε ξανα εδω?

 

...κι εγω το ιδιο θα ηθελα να μαθω!

 

 

Συμφωνω απολυτα τ οτι κουραζονται τα ματια μας αλλα παιδια δεν νομιζω οτι ειναι

 

μονο τα γραμματα που πρεπει να σκουρηνουν αλλα ολο το σκηνικο .

 

Ολη αυτη η ασπριλα με διαλυει και μαλλον πρεπει να φοραω γυαλια , καπως ετσι ------> 8).

 

Eric Laptop με RME Multiface!!! Θα δουλεψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ για τα γράμματα και γενικότερα τα χρώματα, πρέπει να σκουρύνουν λίγο.

 

Επίσης δεν μου αρέσει το "Νέα" δίπλα από κάθε thread που έχει καινούριες αναρτήσεις. Το διαβάζω κολλητά με τον τίτλο. Νομίζω ότι το μπλε εικονιδιάκι που είχε το παλιό ήταν καλύτερο.

 

Τώρα για τις αγγελίες, αν καταργήθηκαν τελείως οι παλιές θα πρέπει να υπάρχει πάνω στις καρτέλες και ένα link του smart noiz.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μου αρέσει αρκετά το νέο Look, ένα ελαφρύ γαλάζιο θα ήταν πιό ξεκούραστο στο μάτι και τα fonts σε πιό σκούρο χρώμα... για μας τους γεροντότερους θα ήταν μια ανάσα.

Φαντάζομαι ότι θα έπεσε πολύ δουλειά και επεξεργασία στα Buckups για να επανέρθει το Forum...

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που με δυσκολεύει στο νέο λουκ είναι η ασάφεια ως προς το τι έχω και τι δεν έχω διαβάσει στη στήλη των φρέσκων. Εντάξει, υπάρει η λεξούλα "Νεο" δίπλα από τα καινούρια ποστ αλλά:

 

1. "Νέο" παραπέμπει σε "Neo" που παραπέμπει σε χάκερς με υπερδυνάμεις.

 

2. Το διαφορετικό χρώμα αναλόγως με το αν το τελευταίο ποστ έχει διαβαστεί ή όχι είναι σαφέστατα πιο ευκρινές. (όπως ήταν παλιά δηλαδή)

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου