Προς το περιεχόμενο

Παλιες σειρεs της paiste


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δικο μου "λαθος",οταν εγραφα "πιατινια" ειχα πιο πολυ στο μυαλο μου το χαιχατ επειδη σκεφτομαι να αγορασω ενα και ειδα και μια αντιστοιχη αγγελια και θυμηθηκα οτι καπου ειχα διαβασει για το οτι τα 602 τα αλλαζαν αρκετα συχνα λογω ραγισματων...εσυ να υποθεσω οτι ειχες στο μυαλο σου πιο πολυ τα crash-rides...εμενα με ενδιαφερει πιο πολυ το χαιχατ αφου οσο να'ναι τρωει πιο πολυ ξυλο απο τα υπολοιπα και δεν ειμαι και σιγουρος οτι τα 602 θα με βγαλουν για ενα αξιοπρεπες χρονικο διαστημα(οχι οτι παιζω περιεργα ή τα κοπαναω πολυ,απλα να μην ξενερωσω κιολας αν μετα απο κανα χρονο παθουν τπτ) ;) ;)

 

εγω τα δικα μου (602 HEAVY HI-HATS) τα εχω....30-40 χρονια (τα πηρα μεταχειρισμενα το 1986 οποτε ηταν ηδη χιλιοπαιγμενα... ;D) ,τους εχω αλλαξει τον αδοξαστο και δεν εχουν παθει τιποτα,ισχυει βεβαια αυτο που σου ειπα και παραπανω: οσο πιο λεπτο ειναι το πιατινι τοσο πιο ευαισθητο,βεβαια καποιος πρεπει να ειναι ΠΟΛΥ καφρος για σπασει hi-hat...... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου