Προς το περιεχόμενο

φορ φακ'ς σεικ....Μάλαμας & Ματσούκα-Μια φυσαρμόνικα που κλαίει


dr.peters

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ας κανουμε και αυτη τη κουβεντα για ξυλα και για μακ να συμμετασχει και ο μαραθον....!

Eγώ είμαι τιμωρία γιατί κατεβάζω το επίπεδο του forum...τοχω ρίξει στη μπάλλα...θα τα πούμε μετά τον τελικό...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 258
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Απλά η κουβέντα έχει εξαντληθεί όσο οι κουβέντες για ξύλα και μακ και δεν καταλαβαίνω και τι περιμένεις να βγει σαν πόρισμα.

 

Είπες τη διαφωνία σου με τον Μάλαμα, πήρες τις (αναμενόμενες) αντιδράσεις. Δεν ξέρω τι άλλο θες να συζητηθεί εδώ μέσα...

 

καμια κουβεντα δεν εξαντλειται οσο καποιοι απαντουν σε αυτην με σοβαρη διαθεση, ακομα και αν κανει κυκλους κατα φασεις.

αλλωστε, οπως τα πιο πολλα θεματα δεν εχουν μια απαντηση ''ασπρο-μαυρο'' για να βγει πορισμα.

 

Eγώ είμαι τιμωρία γιατί κατεβάζω το επίπεδο του forum...τοχω ρίξει στη μπάλλα...θα τα πούμε μετά τον τελικό...

γιατι?

τι εκανες παλί? :)

 

Δεν ξεχνώ ποτέ τα χρέη μου......

το βλεπω....! ;D

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τοποθετηθώ  κι εγώ ::)

Η Δήμητρα Ματσούκα, δεν είναι τυχαία επιλογή. Κατά τη δική μου ταπεινή άποψη έχει μια πολύ ιδιαίτερη φωνή και δεν με ενοχλεί καθόλου να την ακούω να τραγουδάει. Μάλιστα μου άρεσε πάρα πολύ στο κομμάτι "Γειά σου", του Μάνου Πυροβολάκη, όπου συμμετείχε. Τώρα, αν τυχαίνει να είναι και πολύ όμορφη κοπέλα, προσωπικά το θεωρώ συν της ;)

Άλλωστε ο ίδιος ο Μάλαμας έχει αποδείξει ότι δεν έχει τέτοιου είδους κολλήματα στις συνεργασίες του (ταμπέλες: ποιοτικός-εμπορικός κλπ). Πάντως η Ματσούκα συμμετείχε κάποτε και στους "Άγαμοι θύται", μαζί με άλλους αξιόλογους καλλιτέχνες και δεν την θεωρώ καθόλου άσχετη με το τραγούδι.

Σχετικά με το show που αναφέρθηκε, έχω ξεχωρίσει κάποιες  καλές  φωνές!Το κρίμα είναι ότι όλα αυτά τα παιδιά παρουσιάστηκαν σε λάθος εποχή. Με τέτοια οικονομική κρίση, ποιός θα ασχοληθεί σοβαρά μαζί τους... :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρώστε ρεεε 26 σελίδες για μια συμμετοχή κάποιας σε συναυλία κάποιου. Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο δεν είναι! Το γούσταρε, το έκανε, σε όποιον άρεσε, δική του συναυλία ήταν. Κι εγώ αν κάνω συναυλία μπορεί να φωνάξω τη φίλη μου τη Miss Piggy επειδή τη γουστάρω. Άλλοι θα πουν λάθος, άλλοι σωστό, εμένα πάντως στα παλιά μου τα παπούτσια, κάνω συναυλίες για να περνάω καλά κι εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρώστε ρεεε 26 σελίδες για μια συμμετοχή κάποιας σε συναυλία κάποιου. Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο δεν είναι! Το γούσταρε, το έκανε, σε όποιον άρεσε, δική του συναυλία ήταν. Κι εγώ αν κάνω συναυλία μπορεί να φωνάξω τη φίλη μου τη Miss Piggy επειδή τη γουστάρω. Άλλοι θα πουν λάθος, άλλοι σωστό, εμένα πάντως στα παλιά μου τα παπούτσια, κάνω συναυλίες για να περνάω καλά κι εγώ!

 

Συμφωνώ απόλυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς ALCHEMIST : κανεισ δεν σε υποχρεωνει να το διαβασεις ολοκληρο αλλα αφου εισαι moderator κανε ενα κοπο και διαβασε το ολο για να δεις τον τροπο που ο ''ΦΙΛΟΣ'' Αλεξανδρος εκφραζεται σε μερικους απο εμας  .Εγω δεν θα του απαντησω τουλαχιστον απο το Φορουμ αλλα με πμ.ΕΔΩ ΤΕΛΟΣ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάνει παιδιά... παρατράβηξε το αστείο. Το θέμα κλειδώνεται και θα ανοίξει και πάλι αφού καθαριστεί από τα άσχετα posts, το λέω σε περίπτωση που κάποιος θέλει να τοποθετηθεί επί του αρχικού θέματος (αν και δεν βλέπω τί άλλο μπορεί να ειπωθεί).

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου