Προς το περιεχόμενο

επιλογη ultra-super-very-hi gain λαμπατου ενυσχητη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρα για να έχεις ένα καλό high gain ήχο θες τουλάχιστον 4000€? Τι άλλο θ'ακούσουμε...

 

 

 

Πες τα ρε blackie γιατί θα τρελαθούμε εδώ μέσα μ'αυτά που ακούμε.

 

Υπάρχει η λύση Axe Fx,θα το είχα πάρει αλλά έχω 7 ενισχυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 124
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

οι ειρωνείες να λείπουνε. οποιος νομίζει ότι έχει hight gain ήχο καλο , να ποστάρει HD clip να το ακούσουμε. Και να ο hight gain ήχος είναι ο πιο ακριβώς. Άμα δεν το αντιλαμβάνεσαι αυτό είναι θέμα γνώσεων και πείρας.

THnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος νομίζει ότι έχει hight gain ήχο καλο

 

HI-gain

 

να ποστάρει HD clip να το ακούσουμε.

 

δεν νομιζω να μπορει γιατι αν εχει ξοδεψει ολα αυτα τα χρηματα που λες δεν θα εχει μια για μικορφωνα,καρτα ηχου και καλους προενισχυτες που ειναι εξισου απαραιτητοι... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ειρωνείες να λείπουνε. οποιος νομίζει ότι έχει hight gain ήχο καλο , να ποστάρει HD clip να το ακούσουμε. Και να ο hight gain ήχος είναι ο πιο ακριβώς. Άμα δεν το αντιλαμβάνεσαι αυτό είναι θέμα γνώσεων και πείρας.

THnx

 

Έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ειρωνείες να λείπουνε. οποιος νομίζει ότι έχει hight gain ήχο καλο , να ποστάρει HD clip να το ακούσουμε. Και να ο hight gain ήχος είναι ο πιο ακριβώς. Άμα δεν το αντιλαμβάνεσαι αυτό είναι θέμα γνώσεων και πείρας.

THnx

 

Σωστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι ξεκαθαρο.

Ο ανθρωπος ζητησε οτι καλυτερο μπορει να παρει ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ BUDGET ΤΟΥ.

 

Οτιδηποτε αλλο πανω απο εκει ειναι απλα φιλοσοφικη συζητηση.

Σε αναριθμητα threads οπου ζητανε συμφορουμιτες καποια συμβουλη ή καποια προταση για την επομενη αγορα , παντα θα υπαρξει καποιος που θα προτεινει την πιο ακριβη λυση.

Χαιρω πολυ ρε φιλε αλλα τι να το κανω ?

Ξερω οτι οι Diezel ειναι μαματοι αλλα δεν μπορω να δωσω 3 μισθους για να τους παρω γιατι μετα θα πρεπει να τρωω απο το συσσιτιο του δημου .

Επισης οι πιο πολλοι εδω μεσα ειναι bedroom players αντε και να τζαμαρουν με τους φιλους τους 2 φορες τον μηνα.

Τι να τον κανω τον triple recrifier στο τριαρι στα Σεπολια ?

 

 

Δεν ειναι ο xminor ειρωνας . Απλα εσυ SonicBlister πηδας την κουβεντα .

 

 

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HI-gain

 

δεν νομιζω να μπορει γιατι αν εχει ξοδεψει ολα αυτα τα χρηματα που λες δεν θα εχει μια για μικορφωνα,καρτα ηχου και καλους προενισχυτες που ειναι εξισου απαραιτητοι... ;D

 

Εγώ τα είχα όλα αυτά, αλλά δεν ξέρω να παίζω είμαι κουλός  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο για τους vht, μια και έχω παίξει αρκετά σε studio με το pitbull, θα έλεγα ότι είναι ένας μετριότατος στενός ενισχυτής, πολύ σκληρός και ότι ξεΐνη. Για 1000 ευρώ ο pitbull είναι μια μέτρια επιλογή. ΠΧ ένας orange rocker 30 με 850, έχει λιγότερο modern ήχο μεν, άπειρο gain να παίξεις ότι θες και φανταστικά καθαρά.

Επιμένω ότι το hight gain είναι οι ενισχυτές που προανέφερα συν τον CAE. Τα αλλα είναι περίπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν πηδάω καμια κουβέντα. Απλά και εσύ και το "παλικραι" που ρώτησε δεν αντιλαμβάνεσαι ότι η ερώτηση αυτή με το τρόπο που την έκανε και που εσύ την αναπαράγεις είναι ανόητη. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ferrari με λεφτά citroen deux cheavau.

OK?

Hight gain είναι αυτά. τα αλλα είναι κάτι που προσπαθούνε να τα φτάσουνε.

Δυστυχώς οι ερώτησης aftouo του είδους είναι λανθασμένες από την αρχή γαΐτη ρωτάνε κάτι το οποιο δεν ισχύει. Στην ελλάδα θα έλεγα είναι γενική αντιμετώπιση. Ο έλληνας το έχει μέσα του να θέλει να αγοράσει ρόλεξ στην τιμή του swatch, και ρωτάει να di με πια μαγια θα το καταφέρει. E, δεν γίνετε λυπάμαι. Όλα τα αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου