Προς το περιεχόμενο

Pedalboards. Παρουσιάστε!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά .... τι παίζει με τις παντόφλες  ???  δεν το έχω πιάσει ... είμαι και καινούριος  :P

 

Ειναι ψιλο"παραδοση". ;D

Αλλα οχι ποδι, μονο παντοφλα!

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι να παιρνεις οτι χρειαζεσαι και οχι οτι χρειαζεται η πεταλιερα για να γεμισει  :P

για σενα το λεω μην δινεις τσαμπα λεφτα

www.myspace.com/thepuzzle4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδιά, ο φίλος πήρε εξαρχής ένα ευρύχωρο pedalboard για να μην ψάχνει συνέχεια μεγαλύτερο. Κι εγώ έχω φτιάξει ένα που μου φαινόταν αρκετά μεγάλο αρχικά, και τώρα χρειάζομαι μεγαλύτερο, οπότε καλά έκανε.

 

Φωτό σε λίγο...

 

[edit]

Ορίστε και το δικό μου:

Fulltone Ultimate Octave -> DOD Classic Fuzz -> DOD Graphic EQ -> Artec Vintage Chorus -> DOD Stereo Flanger -> JAM Delay Llama

 

Παντόφλα δεν έβαλα γιατί την φοράω  ;D

Photo-0007.thumb.jpg.017a15e6733ab0c4466afbbc6ae64130.jpg

Shoot him again. His soul is still dancing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε καλα μπορεις να παρεις το μικρο να βολευτεις και αμα δεις και θες και αλλα πεταλια τοτε το πουλας και παιρνεις αλλο.

δεν χανεις τιποτα ισα ισα οταν βλεπεις τοοοοσο μεγαλο κενο λες να παρω κ αλλα  :P

www.myspace.com/thepuzzle4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε καλα μπορεις να παρεις το μικρο να βολευτεις και αμα δεις και θες και αλλα πεταλια τοτε το πουλας και παιρνεις αλλο.

 

 

Για να μήν έχει το αγόρασε-πούλησε... ;)

Εξάλλου είναι κ πρακτικό αφήνεις καφέ,τσιγάρα,αναπτήρα κ άν θέλεις κ το τασάκι! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου