Προς το περιεχόμενο

Vintage 80's Super Strats Teaser Thread 2


anjelinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πανο ρε θηριο μοιραζες τετοια σωματα τοσο καιρο? Που στο δ$#@λο ημουνα?Χαχαχα  :D

 

Μπραβο αδερφε Θωμα,σουπερ η Ibby  :)

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 710
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εδω ειμαστε  ;D

 

 

 

 

 

 

DSC02566.jpg

 

 

Πάντως με φαίνεται απίστευτο το γεγονός ότι οι τύποι που στις στείλανε τις είχανε σε τέλεια κατάσταση!!! Δηλαδή φαίνονται λες και είναι ολοκαίνουριες!!! Από αυτή τη φώτο ποιά απ'όλες σε έχει κοστίσει λιγότερο?

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koιτα η Sambora κ η Bullseye ειναι ουσιαστικα καινουριες,οι αλλες 3 ειναι πραγματικα vintage.

 

Εκεινη η οποια εχει 2-3 πολυ μικρα χτυπηματακια ειναι η Lightin' που ομως θες μεγ.φακο για να τα δεις  :)

 

Πιο ακριβη παντως απ'ολες ηταν η NightSwan.

 

Παντως μην νομιζεις σε καμια δεν τιναξα την μπανκα στον αερα,ολες ειχαν λογικες τιμες,γι'αυτο κ 3 φορες που εχω πουλησει κιθαρα που εφερα απο Αμερικη τις εβαλα σε λογικοτατες τιμες :)

 

Παντως αυτη η Fluorescence Pink Baretta που πηρε ο φιλος κ μεγαλο παιχτρονι Metal_Tiger για 23-24 χρονια κιθαρα ηταν σαν καινουρια..Αυτο ηταν κουφο πραγματικα,ασε που το χρωμα απλα δεν υπαρχει χαχαχα,τρελο τελειως (ειναι η μονη που μου λειπει ρε γμτ.. :-\)

Βαλε καμια φωτο της ρε μπαγασα   :)

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανο ρε θηριο μοιραζες τετοια σωματα τοσο καιρο? Που στο δ$#@λο ημουνα?Χαχαχα  :D

 

Μπραβο αδερφε Θωμα,σουπερ η Ibby  :)

 

Κωστή, ευτυχώς που σε/σας πρόλαβα δηλαδή... ;D ;D ;D ;D

Πάντως, μαζί με την VA Custom Pro, τις θεωρώ ως τις 2 "flagship guitars" που έχω στον στόλο (ο οποίος έχει αρκετά "καράβια" στις τάξεις του), και είμαι εξαιρετικά περήφανος και ικανοποιημένος από όλα τα aspects τους (ήχος, ποιότητα, playability κτλ).

 

Πάντως, επιβεβαίωση από τα χείλη του "Πατριάρχη" του είδους είναι δυό φορες επιβεβαίωση!

 

Υ.Γ. Μια που γνωριστήκαμε καλά, το μικρό μου είναι Βασίλης (το άλλο είναι το επώνυμο!!! :D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παντως αυτη η Fluorescence Pink Baretta που πηρε ο φιλος κ μεγαλο παιχτρονι Metal_Tiger για 23-24 χρονια κιθαρα ηταν σαν καινουρια..Αυτο ηταν κουφο πραγματικα,ασε που το χρωμα απλα δεν υπαρχει χαχαχα,τρελο τελειως (ειναι η μονη που μου λειπει ρε γμτ.. :-\)

Βαλε καμια φωτο της ρε μπαγασα   :)

 

Geia xara Kosta, thanx gia ta kala logia! Tha vgalo photos molis mporeso!

Elpizo ola kala! Ontos einai se trelli katastasi! Kamia fora skeftomai oti to soma prepei na exei vaftei prin kana mina... hah

 

P.s Sorry gia ta greeklish, den exo ellinika edo kai gi auto den grafo kai genika sto forum!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου