Προς το περιεχόμενο

Peterson VS-F Stroboflip tuner


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια γνωριζετε τιποτα για αυτο???

http://www.thomann.de/gr/peterson_vsf_stroboflip.htm

φιλε μου αυτο ειναι tuner και το χρησημοποει ο hetfield οταν κανουν προβες πριν βγουν στην σκηνη(το εχω δει στα βιντεακια που ανεβαζουν στο site τους),αλλα απο οτι βλεπω γραφει acoystic...τωρα τι να σου πω......παντως σαν μαρκα ειναι απο τις καλυτερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια γνωριζετε τιποτα για αυτο???

http://www.thomann.de/gr/peterson_vsf_stroboflip.htm

 

Αν δεν είσαι τεχνικός ή δεν έχεις ένα σωρό (διάφορες) κιθάρες, ηλεκτρικές, ακουστικές, με Buzz Feiten, και άλλα όργανα όπως μαντολίνα, κλπ, ΔΕΝ σε ενδιαφέρει.  ;)

 

Τα Peterson έχουν ανεπανάληπτη ακρίβεια, τα χαρίσματά τους όμως φαίνονται όταν φτιάχνεις αρμονικές, ή θέλεις να κάνεις "sweetened" κούρδισμα σε ένα όργανο.

 

Είμαι χρήστης (και εννοώ "χρήστης"=δεν μπορώ χωρίς αυτό  :P), ενός Strobostomp το οποίο συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον έχει ανάγκη από ένα "απόλυτο" κουρδιστήρι. Ωστόσο πιστεύω ότι, για συνθήκες παιξίματος (στην πεταλιέρα, δηλαδή) και ένα κουρδιστήρι των 60-70 ευρώ κάνει εξίσου καλή δουλειά, για τους περισσότερους παίκτες.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είσαι τεχνικός ή δεν έχεις ένα σωρό (διάφορες) κιθάρες, ηλεκτρικές, ακουστικές, με Buzz Feiten, και άλλα όργανα όπως μαντολίνα, κλπ, ΔΕΝ σε ενδιαφέρει.  ;)

 

Τα Peterson έχουν ανεπανάληπτη ακρίβεια, τα χαρίσματά τους όμως φαίνονται όταν φτιάχνεις αρμονικές, ή θέλεις να κάνεις "sweetened" κούρδισμα σε ένα όργανο.

 

Είμαι χρήστης (και εννοώ "χρήστης"=δεν μπορώ χωρίς αυτό  :P), ενός Strobostomp το οποίο συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον έχει ανάγκη από ένα "απόλυτο" κουρδιστήρι. Ωστόσο πιστεύω ότι, για συνθήκες παιξίματος (στην πεταλιέρα, δηλαδή) και ένα κουρδιστήρι των 60-70 ευρώ κάνει εξίσου καλή δουλειά, για τους περισσότερους παίκτες.

 

+4711

 

 

Μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου