Προς το περιεχόμενο

vst plug-ins και ableton


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

πάντως εγώ έχω πρόβλημα με το sonar3. Χρησιμοποιώ το δικό του vst wrapper και προσπάθησα να περάσω κάποια plug inn . Γιατί δεν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω στο sonar αφου γίνεται η μετατροπή τους σε dx.

 

Την κάνει , αλλά μετά μου λέει οτι δεν είναι συμβατά.

 

Τί μπλέξιμο. Και είναι ωραία και δουλεύουν σε προγράμματα που συνεργάζονται με vst . ¨Λογικό. Θέλω να ξέρω πότε θα μάθω να δουλεύω με τέτοια "ρημάδια". ¶τιμες μηχανές ; :lol: :lol:

 

Οχι τίποτε δηλαδής, έτσι επειδή το έφερε η κουβέντα........

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ QBASE ΑΛΛΑ το sonar με βολευει καθαρά λόγω της δομής του και αναγκαστικά γιατι δουλεύει άψογα με την SB LIVE που έχω. Και ορισμένα vst δουλεύουν όταν τα μετατρέπεις. Με το qbase έχω πρόβλημα στο aydio recording μάλλον λόγω κάρτας.

 

Έτσι κι αλλιώς θα προσανατολιστώ σε dx fx software γιατι αυτό μου λείπει κυρίως. Όχι οτι έχω λίγα, απλά , είμαι πλεονέκτης,. :twisted: Τουλάχιστον ευχαριστώ Maxos γιατί κατάλαβα από το post σου οτι δενμ έχω κάνει κάτι λάθος. Είναι θέμα του sonar. :D

 

και τώρα στεναχωριέμαι γιατί οι άλλοι φίλοι είναι στην BYNH , ΜΕ ΠΉΡΕ ΚΑΙ ΤΗΛ. Ο SKATEMPORAS KAI TA PINOYNE KAI EMENA ME ΧΩΣΑΝΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ. ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!! ΤΟ ΧΑΣΑ ΤΟ ΝΟΙΖ PARTY 2!!!!

 

ΑΣ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΡΕΕΕΕ!!!!!! :lol: :lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου