Προς το περιεχόμενο

Jaco Who?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον το ξερω οτι γινομαι αιρετικος με τον τιτλο αλλα θα το ποσταρω...Ειδα το τελευταιο video του Michael Manring και εμεινα στυλη αλατος...Ο τυπος για μενα ειναι ο μονος που εχει εξελιξει το ηλεκτρικο μπασο απ το 1976 απο οταν κυκλοφορησε το Jaco Pastorius και συνεχιζει να το εξελισει με την βοηθεια παντα της τεχνολογιας :)...Δειτε...

 

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο του, σίγουρα παίζει παπάδες, κάλτσες κλπ. αλλά μου'σπασε τα νεύρα. Ίσως επειδή κόβω το κάπνισμα, αν και αμφιβάλλω.  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σίγουρα παίζει παπάδες, κάλτσες κλπ. αλλά μου'σπασε τα νεύρα

Ξερεις τη γινεται με τον τυπο...Εχει ξεφυγει...Σιγουρα αναφερεσαι στο Helios..Στο συγκεκριμενο γινεται εσκεμενα φορτικος για να δηλωσει ενταση...Εγω θελω κυριος να σταθω στο πως εφαρμοζει την τεχνολογια στα κομματια του...Περα απ το οτι ειναι Βιρτουοζος..το οποιο ειναι πασιφανες(εγω προσωπικα συγχαινομαι τους παπαδες απλα για να υπαρχουν)ειναι και πολυ εξυπνος παικτης...Το μπασο που παιζει ονομαζεται Hyber Bass και εναι κατασκευασμενο απο την Zon...περα απ τις δυνατοτητες που εχει για ξεκουριδισματα σε ολες τις χορδες για οσους τονους θες!!!το μπρατσο του ειναι κατασκευασμενο απο συνδηασμο ξυλου και carbon fiber.Εχει τρεις!!!Οκταβες και αισθητηρες στην ταστιερα...Τωρα δεν θελω να σταθω σε τεχνικα ζητηματα γιατι ο τυπος ειναι αλλου(σλαπ και τεχνιτες αρμονικεσ μαζι!!!)Απλα θελω να δειξω τη κανει με την βοηθεια της τεχνολογιας

 

Το αριστουργημα που ονομαζεται Selene

 

 

Και το εκτρωμα που ονομαζεται Helios ;D

 

 

Εμενα προσωπικα μ αρεσουν και τα δυο ;D

 

 

 

 

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχαχα!!!Για καποιον λογο απλα δεν μπορω να σταματησω να γελω...

 

 

Ειναι και ομορφο κομματι!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω τους εφετζηδες δεξιοτεχνες τους βαριεμαι και τους αποφευγω πιο πολυ και απο τις αμαρτιες μου, αυτος μαρεσε!

ειδικα τα δυο τελευταια βιντεακια τα φχαριστηθηκα πολυ! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου