Προς το περιεχόμενο

Μην το πολύ ψειρίζεις...


koyote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

E# - F## - G# - A# - B# - C# - D#

 

Μι δίεση μινόρε φυσική. Ο δάσκαλος μπορεί να τη ζήτησε και για να σε μπερδέψει μπα δε γουέι.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κείμενο ωραίο όλα καλά, αλλά εμένα μου φαίνεται στημένο, σα να μάζεψε ο op ατάκες που έχει δει για τέτοια θέματα εδώ κ εκεί κ τα έκανε ένα όμορφα γραμμένο κείμενο.

 

Έστω και έτσι να είναι (προσωπικά δεν μου φαίνεται στημένο, άσε που δεν βλέπω και το λόγο να το γράψει κάποιος με τέτοια σκοπιμότητα) , δεν είναι κακό να διαβαστεί και (ίσως να συνετίσει μερικούς νέους gas-sufferers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααααχ είναι κάτι τέτοια θεματάκια για ξύλα, ακριβό vs φτηνό και κινέζες, που με κάνουν να νοσταλγώ την εποχή που έγραφε ο evris.. τουλάχιστον γελουσαμε κιόλας, δεν τσακωνόμαστε μονο!

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο! :)

Ετσι απο περιεργεια... Ποιο ηταν το συνολικο κοστος του εξοπλισμου μεχρι να καταληξεις στο οτι ψωνιζες απο hobby? και ποιο το ποσοστο του εξοπλισμου που τωρα θεωρεις αναγκαιο?

Ευτυχως δεν ειμαι μουσικος ;D ;D

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και ας μην ξεχναμε οτι καποιοι μουσικοι, οπως ο Blackmore, κανανε δικες τους πατεντες για να φτιαξουν τον ηχο τους...και ολοι οι αλλοι, εταιριες και μουσικοι τρεχουν να τον αντιγραψουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου