Προς το περιεχόμενο

Δημιουργία κατηγορίας στο forum για αριστερόχειρες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προτείνω να δημιουργηθεί ένα μέρος στο forum, που θα αφορά αποκλειστικά τους lefties.

Οπου θα γίνοται συζητήσεις και θα προτείνοntai απο κιθάρες, μέχρι site αντιστοιχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Γιατί δε βάζετε tags στα θέματα που αφορούν αποκλειστικά αριστερόχειρες? Πχ ένα [L] ή [leftie] ή κάτι τέτοιο, γιατί στο 99% των θεμάτων θα μπορούν να βοηθήσουν και δεξιόχειρες, όσο περισσότερος κόσμος διαβάζει ένα θέμα τόσο καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δε βάζετε tags στα θέματα που αφορούν αποκλειστικά αριστερόχειρες? Πχ ένα [L] ή [leftie] ή κάτι τέτοιο, γιατί στο 99% των θεμάτων θα μπορούν να βοηθήσουν και δεξιόχειρες, όσο περισσότερος κόσμος διαβάζει ένα θέμα τόσο καλύτερα.

 

Να δημιουργηθεί ένας χώρος ειδικά για τους αριστερόχειρες είναι ότι καλύτερο , παρά να μπαίνει ενα L η κατι τέτοιο.

τώρα απο που προκύπτει πως το 99% των θεμάτων αφορούν και τους δεξιόχειρες ?

Μπά,..δεν παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκύπτει από το οτι το 99% των οργάνων που είναι για αριστερόχειρες βγαίνουν ακριβώς ίδια και για δεξιόχειρες, και από το οτι η μουσική δεν αλλάζει ανάλογα με ποιό χέρι είναι το καλό σου. Αν εσύ τώρα θες να μιλάς μόνο με αριστερόχειρες (έλεος!) μη μου δίνεις σημασία, εγώ είμαι από τους "άλλους" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

και εγω συμφωνω αλλα ειμαστε λιγοι  :-\

 

Ίσως όχι όσο φαντάζεσαι  ;)! Η λατρεία για το παίξιμο θρυλικών "ζερβοκουτάλων" κιθαριστών (στη συγκεκριμμένη περίπτωση Albert King) οδηγεί καμμιά φορά εμάς τους δεξιόχειρες να θέλουμε να δοκιμάσουμε "κουφά" πράγματα  ;D!!!

Δείτε τον -δεξιόχειρα- Kid Andersen...

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειτε και αυτο:

 

 

Δεν ξερω αλλα εκτος οτι μου ειναι πολυ παραξενο να το βλεπω μου φαινεται και αντιπαθητικο!! ???

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου