Προς το περιεχόμενο

Ακουστική home studio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα!!εχω στησει στο δωματιο μου ενα μικρο στουντιακι και το προβλημα μου ειναι οτι εχω αντιλαλο και οσο να ναι δεν μπορω να κανω την δουλεια μου!!!εχω ακουσει πως οι αυγοθηκες βοηθανε καπως στο προβλημα μιας και δυστιχως δεν ευκαιρω για να ξοδεψω χρηματα!!!σας δινω και μια εικονα για το πως ειναι το δωματιο και περιμενω μια βοηθεια αν γινεται και απο σας!!!ευχαριστω προκαταβολικα!!!

1559903337_.thumb.png.3facce7dc92b94c28fecc3456292cb9b.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις στο πατωμα μοκετα ? αν ναι τοτε προσπαθησε να βαλεις στους τοιχους η φτιαξε 2 "τοιχους" με ξυλο και μοκετα και φτιαξε μια γωνια απεναντι απο τη γωνια που εχεις τα ηχεια σου .παντως σιγουρα πρεπει να δωσεις καποια χρηματα η σε μοκετα η σε ρικοφον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πριν ξοδέψεις έστω και ένα ευρώ σε μοκέτες και τα σχετικά, ξόδεψε λίγες ώρες να διαβάσεις τα σχετικά θέματα (links στο κάτω μέρος της σελίδας. )

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν ξοδέψεις έστω και ένα ευρώ σε μοκέτες και τα σχετικά, ξόδεψε λίγες ώρες να διαβάσεις τα σχετικά θέματα (links στο κάτω μέρος της σελίδας. )

 

και πιο συγκεκριμένα εδω http://www.noiz.gr/index.php?topic=165391.0 που ειναι και sticky

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι είπες ότι το έχεις στο δωμάτιό σου. Αν είναι και το δωμάτιο που κοιμάσε κιόλας, σκέψου το ΠΟΛΥ σοβαρά αν θες να βάλεις ρικοφόν... Σε βλέπω σε 10-15 χρόνια στο αντικαρκινικό δηλαδή! Μοκετούλα, η κανένα φτηνό χαλί τοίχου, και στο Leroy Merlin (ή στο practiker δεν θυμάμε, αλλα ήταν στην πειραιώς) είχα δεί διάφορα ηχομονοτικά υλικά σε τιμές περίπου 10-15€/τετραγωνικό. Διαβασε λιγάκι, και μετά τσέκαρε και εκεί ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Έχεις κάποια πληροφορία σχετικά με την καρκινογόνο δράση του "ρικοφον"?

Επίσης, έχεις κάποια πληροφορία για την ασφάλεια αυτού που προτείνεις (που είναι πιθανότατα) το ίδιο πράγμα?

"Leroy Merlin (ή στο practiker δεν θυμάμε, αλλα ήταν στην πειραιώς) είχα δεί διάφορα ηχομονοτικά υλικά σε τιμές περίπου 10-15€/τετραγωνικό."
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου