Προς το περιεχόμενο

Windows Vista: Λειτουργικό για κάθε γούστο


kourosava

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ο Κουροσαβα εχει αγορασει τη μιση Καλυμνο με τα φραγκα που του δινει ο Μπιλυ :!: :lol:

Μη σας ριχνει σταχτη στα ματια!Τσιρακι της Microsoft ειναι & τα παιρνει ΧΟΝΤΡΑ!

(οπως αλλωστε τα παιρνω και εγω απο το κινεζικο υπουργειο εμποριου & τον Leo Fender Telecaster :roll: :lol: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια ο Κουροσαβα εχει αγορασει τη μιση Καλυμνο με τα φραγκα που του δινει ο Μπιλυ :!: :lol:

Μη σας ριχνει σταχτη στα ματια!Τσιρακι της Microsoft ειναι & τα παιρνει ΧΟΝΤΡΑ!

(οπως αλλωστε τα παιρνω και εγω απο το κινεζικο υπουργειο εμποριου & τον Leo Fender Telecaster :roll: :lol: )

 

Ακόμα στη μισή Κάλυμνο είσαι? Εδω και μέρες αγοράζω αγροτεμάχια και ακίνητα σε Κω, Ρόδο, Λέρο, Πάτμο, Αστυπάλαια και παω για το ακίνητο του Κουφοντίνα στους Λειψούς! :lol: :lol: :lol: Α, και χθές αγόρασα τα Ίμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε γαμωτο!και ηθελα να τα αγορασω εγω!για μια μερα με προλαβες! :lol:

κατσε να παρω να κλεισω τη Χιο γιατι θα μου τη φας αν δεν προλαβω!! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω...ΜΥΚΟΝΟ...τρελα αγορια!!!!!!!!! :D :D

 

Να βασανιζω το κορμακι μου..και να διωξω επιτελους ολους τους πουστ...ες απ το νησι....!!!!!!!!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εξωτερικό, η συζήτηση που άνοιξε ο kourosava θα είχε την εξής εξέλιξη:

 

α) Θα υπήρχαν κάποιοι που θα θύμιζαν ευγενικά στου συνομιλητές τους ότι δεν υπάρχει λόγος να χάνουν τον ύπνο τους με τη Microsoft.

 

β) Θα υπήρχαν κάποιοι που θα λέγανε "εγώ δεν θα αναβαθμιστώ άμεσα διότι φοβάμαι ότι θα έχει bugs".

 

γ) Θα υπήρχαν κάποιοι που θα λέγανε "εγώ θα αναβαθμιστώ άμεσα διότι έτσι κρίνω ότι πρέπει να κάνω"

 

δ) Θα αναρρωτιόντουσαν όλοι αν υπάρχουν drivers για το νέο λειτουργικό ή αν κάποιος το έχει δοκιμάσει με τις μουσικές του εφαρμογές και τι προβλήματα έχει δει.

 

ε) Θα αναρρωτιόντουσαν όλοι ποια από τις έξι εκδόσεις του λειτουργικού θα είναι περισσότερο κατάλληλη για μουσική χρήση.

 

-----

 

Στην Ελλάδα, η συζήτηση εξελίσσεται σε μομφή για τους ομοφιλόφιλους της Μυκόνου (από τους οποίους ΖΕΙ η Μύκονος, φίλε antouan_z, όπως ξέρει όποιος έχει πάει έστω και μία φορά), λες και έχουν διαφορά από τους ομοφιλόφιλους της Αθήνας, ενώ (κάπου ανάμεσα), ξανα-αναφέρεται το Penthouse σαν "πρόταση του μήνα" (δυστυχώς πάλι από εσένα antouan), ενώ (όπως έγραψα και πιο πάνω) ο kourosava κατηγορείται αδίκως για "διαφήμιση".

 

Να αλλάξω τον τίτλο του thread να τελειώνουμε;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω...ΜΥΚΟΝΟ...τρελα αγορια!!!!!!!!! :D :D

 

Να βασανιζω το κορμακι μου..και να διωξω επιτελους ολους τους πουστ...ες απ το νησι....!!!!!!!!!! :D

 

Βρε Αντουάν... μήπως πρέπει να το κοιτάξεις αυτό το πρόβλημα με την ομοφοβία;;

 

Μια με τον John 5(*), μια με του Μυκονιάτες... αρχίζει και γίνεται παθολογικό, δε βρίσκεις; :?

 

(*) ¶σε που μπορεί να το μάθει και το φιλαράκι του John, o Jakk Wylde, και έχεις τίποτα τραβήγματα... αυτοί οι rednecks είναι λίγο ψυχασθενικοί, πρόσεξε... :D 8)

nd don't forget my dawg, Fixed and Consequent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εξωτερικό' date=' η συζήτηση που άνοιξε ο kourosava θα είχε την εξής εξέλιξη:

 

-----

 

Στην Ελλάδα, η συζήτηση εξελίσσεται σε μομφή για τους ομοφιλόφιλους της Μυκόνου (από τους οποίους ΖΕΙ η Μύκονος, φίλε antouan_z, όπως ξέρει όποιος έχει πάει έστω και μία φορά), λες και έχουν διαφορά από τους ομοφιλόφιλους της Αθήνας, ενώ (κάπου ανάμεσα), ξανα-αναφέρεται το Penthouse σαν "πρόταση του μήνα" (δυστυχώς πάλι από εσένα antouan), ενώ (όπως έγραψα και πιο πάνω) ο kourosava κατηγορείται αδίκως για "διαφήμιση".

 

Να αλλάξω τον τίτλο του thread να τελειώνουμε;[/quote']

 

Κατσε ρε φιλε μου Eye...μου λες τωρα οτι εγω ξεφτιλισα την συζητηση;;;Μου φαινεται οτι οπου η συζητηση χαλαρωνει και παιρνω και εγω μερος κατηγορουμαι οτι ισοπεδωνω ζητηματα υψιστης σημασιας επειδη τυγχανει το χιουμορ μου να ειναι σεξιστικο..

Και ναι εχω παει στην μυκονο.....

 

Δεν πειραζει ρε παιδες....εγω ειμαι χαμηλου ΙQ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω...ΜΥΚΟΝΟ...τρελα αγορια!!!!!!!!! :D :D

 

Να βασανιζω το κορμακι μου..και να διωξω επιτελους ολους τους πουστ...ες απ το νησι....!!!!!!!!!! :D

 

Βρε Αντουάν... μήπως πρέπει να το κοιτάξεις αυτό το πρόβλημα με την ομοφοβία;;

 

Μια με τον John 5(*)' date=' μια με του Μυκονιάτες... αρχίζει και γίνεται παθολογικό, δε βρίσκεις; :?

 

(*) ¶σε που μπορεί να το μάθει και το φιλαράκι του John, o Jakk Wylde, και έχεις τίποτα τραβήγματα... αυτοί οι rednecks είναι λίγο ψυχασθενικοί, πρόσεξε... :D 8)[/quote']

 

Ρε συ..δεν το χεις παρει πρεφα;;;;;;;;;;Πο...ης ειμαι και κραζω τους gay για ξεχου... :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εξωτερικό' date=' η συζήτηση που άνοιξε ο kourosava θα είχε την εξής εξέλιξη:

 

-----

 

Στην Ελλάδα, η συζήτηση εξελίσσεται σε μομφή για τους ομοφιλόφιλους της Μυκόνου (από τους οποίους ΖΕΙ η Μύκονος, φίλε antouan_z, όπως ξέρει όποιος έχει πάει έστω και μία φορά), λες και έχουν διαφορά από τους ομοφιλόφιλους της Αθήνας, ενώ (κάπου ανάμεσα), ξανα-αναφέρεται το Penthouse σαν "πρόταση του μήνα" (δυστυχώς πάλι από εσένα antouan), ενώ (όπως έγραψα και πιο πάνω) ο kourosava κατηγορείται αδίκως για "διαφήμιση".

 

Να αλλάξω τον τίτλο του thread να τελειώνουμε;[/quote']

 

+100000000

Έγραψες!!!!

 

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου