Προς το περιεχόμενο

ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΓΙΑ SYNTHS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΧΑΙΡΕΤΩ...ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ..! :)

 

ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΤΗΛ ΚΑΠΟΙΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΓΙΑ SYNTHS..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΤΗΛ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ....

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΙΑ ΑΝΑΛΟΓΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ,Ο ΟΠΟΙΟς ΝΑΕΧΕΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ...ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ MKS80...EYΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δεν γραφουμε κεφαλαια.(Forum κανονισμοί)

Με τα κεφαλαία σημαίνει οτι φωναζουμε!

Μπορείς εδω να μιλήσεις με ανθρώπους για τεχνικά ζητήματα.Ενας απο αυτους ειναι ο Μανώλης Χναράκης. Τον οποίο σου συνιστώ.

Για το Μενίδι που ανέφερες,μάλλον μιλάς για τον Γιώργο στον Μουσικό Οίκο Παυλίδη

http://www.acharnai.gr/showme.php?pelatis_id=52

Στις αγγελίες υπάρχει κι αυτός (μόλις είδα) http://smart.noiz.gr/details.php?id=9739

 

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ΧΑΙΡΕΤΩ...ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ..! :)

 

ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΤΗΛ ΚΑΠΟΙΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΓΙΑ SYNTHS..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΤΗΛ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ....

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΙΑ ΑΝΑΛΟΓΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ,Ο ΟΠΟΙΟς ΝΑΕΧΕΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ...ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ MKS80...EYΧΑΡΙΣΤΩ.

Όπως πολύ σωστά είπε πιό πάνω και ο Korgious,

για το Μενίδι μάλλον θα εννοείς τον Γιώργο του Παυλίδη, τηλ. 210.2466191.

Αν πρόκειται για MKS-80 Roland μπορείς να επικοινωνήσεις και με τον επίσημο εισαγωγέα στην Πάτρα (Βενέδικτος Στόλλας τηλ. 2610.435400).

Ελπίζω να σε βοηθήσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου