Προς το περιεχόμενο

Αγορά έτοιμου ή κατα παραγγελεία μπάσου?


astpapast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΠΑΣΟ ειναι?

 

Και το περασα για το τσεκουρι του ΚΟΝΑΝ..... ;D

φαντασου να βλεπες και κανενα μεταλλαδικο τι θα κανες αλλα εχω καταλαβει τις αποψεις σου εσυ θες ενα fender flatwoond με 2 χορδες Ε Α και πολυ ειναι  ;D ;D ;D

 

βασικα εισαι πολυ jamerson φαση γουσταρω δεν λεω αλλα γιατι να μην πεζεις και με ενα τσεκουρακι το χειμωνα δηλαδη να κοβεις ξυλα να ζεστενεσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

βασικα εισαι πολυ jamerson φαση γουσταρω δεν λεω αλλα γιατι να μην πεζεις και με ενα τσεκουρακι το χειμωνα δηλαδη να κοβεις ξυλα να ζεστενεσαι?

 

να σου πω δεν ειναι και ασχημη ιδεα τωρα με τη κριση.... ;D

 

δε μου λες....τα κοβει καλα τα ξυλα ή θα στομωσει με τη πρωτη τσεκουρια? ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι καθολου μα καιθολου αχρηστα κυριε κωστα αυτο το κερατο στο ποδι δεν υπαρχει καλυτερο για να πεζεις χωρις ζωνη και το αλλο που το κρεμας ζυγιζει απιστευτα το μπασσο :)

Οχι και κύριε, μην αρπαχτούμε...  ;D

 

Δεν είπα το κέρατο άχρηστο. Τα ξέρω που υπάρχουν για τα ζυγίσματα και τα μοντέρνα μπάσα είναι πολύ καλύτερα στον τομέα αυτό από τα παλιά. Απλώς δεν μ΄αρέσουν τα αιχμηρά. Μου χαλάνε το μπασοΦενγΣουϊ μου.

 

Την 5η χορδή είπα άχρηστη. Αλλά θα διαφωνείς και σε αυτό.  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι και κύριε, μην αρπαχτούμε...  ;D

 

Δεν είπα το κέρατο άχρηστο. Τα ξέρω που υπάρχουν για τα ζυγίσματα και τα μοντέρνα μπάσα είναι πολύ καλύτερα στον τομέα αυτό από τα παλιά. Απλώς δεν μ΄αρέσουν τα αιχμηρά. Μου χαλάνε το μπασοΦενγΣουϊ μου.

 

Την 5η χορδή είπα άχρηστη. Αλλά θα διαφωνείς και σε αυτό.   ;)

 

απο κοντα θα αλλαξει γνωμη αν πιασεις ενα στα χερια σου  :P

 

α και superfunk θα προσαρμοσουμε ενα λεπιδι κατω απο τα κουμπια και με μια κινηση αλλα curt cobain θα κοψω τα τομ και το ταμπουρο στην μεση αεισιχτιρ οστρογοθοι ντραμερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την 5η χορδή είπα άχρηστη. Αλλά θα διαφωνείς και σε αυτό.   ;)

Βασικα για να μην ξεκουρδιζεισ να αλλαζεις positioning και να ξεκουραζεις τον αντιχειρα κανει μια χαρα απαρετητη δεν ειναι και δεν ειμαι κολημενος με 5 6 4 ολα τα παιζω καθως ειμαι μεγαλη παιχτουρα αχχαχααχαχαχχαα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η σωστη τσεκουρια ειναι παντα καλωδιωμενη για να ειναι και ηλεκτροφορα σε περιπτωση που ξεφυγει ο ντραμερ να πεθανει απο ηλεκτροπληξια  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου