Προς το περιεχόμενο

Αγορά έτοιμου ή κατα παραγγελεία μπάσου?


astpapast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μμ..μαλιστα Pan12 ... δηλαδη εννοεις οτι μαλλον θα ηταν καλυτερα αν ειναι να δωσεις τοσα λεφτα σε μαστορα καλυτερα να τα δωσεις σε κατι ετοιμο...και να εχεις και δυναοτητα μεταπωλησης μετα...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μμ..μαλιστα Pan12 ... δηλαδη εννοεις οτι μαλλον θα ηταν καλυτερα αν ειναι να δωσεις τοσα λεφτα σε μαστορα καλυτερα να τα δωσεις σε κατι ετοιμο...και να εχεις και δυναοτητα μεταπωλησης μετα...?

To μπάσο που έχεις ως πρότυπο στο link δεν εξηγεί την ανάγκη μάστορα...υπάρχουν πάρα πολλά έτοιμα.

Εάν πάλι θέλεις να το φτιάξεις μόνος σου

http://www.edenhaus.com/bass.htm

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμ..μαλιστα Pan12 ... δηλαδη εννοεις οτι μαλλον θα ηταν καλυτερα αν ειναι να δωσεις τοσα λεφτα σε μαστορα καλυτερα να τα δωσεις σε κατι ετοιμο...και να εχεις και δυναοτητα μεταπωλησης μετα...?

 

Δεν εννοώ κάτι συγκεκριμένο … απλά καταθέτω κάποια πράγματα που έχω υπόψη μου με σκοπό να μπεις σε κάποιες δεύτερες σκέψεις…αν δε το έχεις ήδη κάνει... :)

 

Και για μένα τα 3 σενάρια είναι αυτά που αναφέρει ο μάραθον…

 

Ακόμα και σε αυτή τη δύσκολη περίοδο πολύ δύσκολο μου φαίνεται με 1000ευρώ να κάνεις χειροποίητο όργανο…

Προσωπικά τα custom made όργανα … με αφήνουν αδιάφορο (σε αντίθεση με το 99% του φόρουμ) … πως το λέμε…θέλω το όργανο να έχει επάνω φίρμα ….

Είναι θέμα ψώνιου….  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα κ δεν την εξηγει...σκεφτομουν το ενδεχομενο μαστορα διοτι λεω αφου θα τα δωσω που θα τα δωσω ο μαστορας θα το προσεξει ιδιαιτερως και θα ειναι και οπως θελω εγω... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxa pan12 εγω δεν εχω κολλημα με τις ετικετες...γι αυτο...αλλα μαλλον το θεμα ειναι οτι με αυτα τα λεφτα καλυτερα να δοκιμαζω ετοιμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα κ δεν την εξηγει...σκεφτομουν το ενδεχομενο μαστορα διοτι λεω αφου θα τα δωσω που θα τα δωσω ο μαστορας θα το προσεξει ιδιαιτερως και θα ειναι και οπως θελω εγω... :/

Ενα Jazz Bass, οποιοδήποτε σημερινό CNC το προσέχει καλύτερα από οποιoνδήποτε μάστορα ;D

 

xaxa pan12 εγω δεν εχω κολλημα με τις ετικετες...γι αυτο...αλλα μαλλον το θεμα ειναι οτι με αυτα τα λεφτα καλυτερα να δοκιμαζω ετοιμα...

...ή τις αγγελίες ;)

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.odysseybass.com/home_en.htm

 

ότι καλυτερο κάτω από 2000 ευρώ

Bάλε και τα εισητήρια, διαμονή κλπ για Σέρρες...το φτασες to 2.000λιαρο ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου