Προς το περιεχόμενο

Laney CUB12R πρόχειρο τέστ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επίσης παρατήρησα οτι η τιμή που τον είχα πάρει ήταν ολόιδια (θυμαμαι και τα σεντς) με την τιμή που εχει ο νακας για το cub 10 με 10άρι ηχειο. Οπότε μπορεί να είχαν κάνει λάθος στην τιμολόγηση και να το διόρθωσαν...

 

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι την ίδια ακριβώς μέρα Νάκας και thomann ανέβασαν τιμή ενώ το site του Νάκα τον δείχνει out of stock πλέον. Αν έγινε κάποιο χοντρό τιμολογιακό μπέρδεμα, είσαι τυχερός που τον πήρες όσο τον πήρες.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Welcome to the laney club!

Απ'εκτησα τον VC 30 πρόσφατα  και έπαθα πλάκα με τον πεντακάθαρο, γεμάτο όγκο ,και τις δυναμικές του ήχο ακομα και με το stock μεγάφωνο!

Το παίξιμό μου ανέβηκε 100% , αφησα πίσω τους Bassman,Super reverb !

EL 84, τάξη Α, Celestion αυτή ειναι η συνταγή  για απαιχτο ΗΧΟ.

Καλοριζικος,καλόπαιχτος

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ nasokosm! Δες την ημερομηνία απο το πρώτο μήνυμα, απο τότε σπάνια να μην έχω παίξει κάθε μέρα, με το καρφί κατευθειαν, και η rp1000 μου έχει πιασει αράχνες!

 

Κανένα κομμάτι απο εξοπλισμό εκτός απο την κιθάρα μου δε με έχει κανει τοσο χαρούμενο! :)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δίκιο τιποτε δεν αξίζει να παρεμβάλεται ανάμεσα στην κιθάρα και τον ενισχυτή , το καρφί κατ ευθείαν στο βίσμα! ακομα και το ποτενσιόμετρο της έντασης στην κιθάρα φάίνεται άχρηστο!

Ξέρεις με κατι τέτοιους ενισχυτές ξανααγαπάς όλες σου τις κιθάρες,καμμία δεν σου κανει κέφι να αφήσεις πίσω, καθε μία έχει κατι να δώσει διαφορετικό ,αποκτούν χαρακτήρα!

Δεν ξέρω αν έχεις δοκιμάσει  τον ενισχυτή με καποιο group εγω τωρα πια ακούω καλύτερα την κιθάρα μου , και αμα τύχη και ανοίξω και λίγο παραπάνω δεν ξεκουφαίνω τους άλλους!

Πραγματικά αλλη διάσταση...

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

χαιρεται  και σορυ για το ξεθαμα.. επειδη μου αρεσαν τα reviews που ειδα / ακουσα για αυτο τον ενισχυτη και επειδη εψαχνα ενα μικρο λαμπατο κομπο πηγα στο νακα στη θεσ/νικη ( στο καταστημα στη χαριλαου) για να τον δοκιμασω , αλλα μου ειπε οτι ειναι Out of stock  και δεν ξερουν αν θα ερθει η αν δεν θα ερθει καθολου.. γνωριζει κανεις που αλλου στη θεσ/νικη μπορω να δοκιμασω τον συγκεκριμενο ενισχυτη? ευχαριστω προκαταβολικα

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

α ωραία! κι εγώ για να κάνω την ίδια ερώτηση μπήκα αλλά για Αθήνα...

 

ξέρει κανείς αν υπάρχει πουθενά στην Αθήνα?

πήρα χθες στο Νάκα και μου είπαν πως δεν τον έχει κανένα κατάστημα και τον περιμένουν... (αντιπρόσωπος σου λέει μετά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά αμα δεν τον έχει ο νακας, δυσκολο να τον βρεις αλλου.

 

πηγα τις προάλλες στο νακα και ειδα ομως να έχουν την κεφαλή, αν ενδιαφερεσαι για κεφαλή

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την άκουσα την κεφαλή αλλά θέλει άλλα 200Ε περίπου για την αντίστοιχη καμπίνα ή τέλος πάντων κι άλλα λεφτά για αγορά οποιασδήποτε καμπίνας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου