Προς το περιεχόμενο

Bare Knuckle Pickups


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρια (και κορίτσια, αν υπάρχουν), θέλω τη γνώμη σας για τους Bare Knuckle μαγνήτες...

 

 

Ενδιαφέρομαι πιότερο για Cold Sweat ή Warpig, αλλά γενικά θέλω απόψεις-προτάσεις!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχουμε συζητήσει γύρω στις 438 φορές εδώ μέσα σχετικά με τους Bare Knuckle, κάνε μια αναζήτηση βάζοντας "Bare Knuckle" (μαζί με τα quotes).

Δεν ξέρω αν υπάρχουν αναφορές για τα συγκεκριμένα σετ που ψάχνεις αλλά από απόψεις για την εταιρία θα βρεις ένα σωρό, συν ηχητικά clip, βιντεάκια, τα πάντα όλα.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν νομίζω να βρεθεί ο άνθρωπος που θα σου πεί ότι δεν είναι ποιοτικοί μαγνήτες. Από 'κει και πέρα πολύ χρήσιμο είναι ένα τηλέφωνο στον Τim. Τα απαντάει ο ίδιος και είναι πολύ ευγενικός και πρόθυμος να συζητήσει για τα διάφορα μοντέλα σε σχέση με την κιθάρα και το υπόλοιπο set up σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ +1

 

Στειλε ενα email στον Tim, αλλα πρωτα ξεκαθαρισε τι ηχο θες να πετυχεις.

Γιατι οι cold sweat με τους warpig ειναι η μερα με τη νυχτα.

 

Αληθεια τι ηχο θες?

Και τι gear εχεις?

 

edit: btw νομιζω οτι υπαρχει και ελληνας αντιπροσωπος.

 

κανε ενα search

.o. /o. /o\ <o\ <o> \o/ εεεεε μακαρένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή επιλογή ! Προτείνω και WCR που τους έχω δοκιμάσει και τώρα με το δολλάριο συμφέρουν! Είναι ένα ζευγάρι κοντά στο mount rushmore που τους φτιάχνει (επίσης ευγενέστατοι στο τηλέφωνο) έχω τους godwood τους crossroads και τους fillmore και έχω μόνο ΠΟΛΥ καλά λόγια να πω! Ειδικά οι Godwood είναι εγγυηση πρόταση Telegun και δε το μετανιωσα διόλου! (Επίσης ο WCR σου τα στέλνει ως 'Repair') Υπάρχουν και οι Tom Holmes αλλά είναι πανακριβοι και έχω διαβάσει σε fora ότι συγκρίνονται στα ίσια με τους WCR Lollar και Bare Knuckles... (είναι πιο hi fi ενώ ο κόσμος θέλει και λίγο grit...) ;)

Σε Bare Knuckle θα πρότεινα ό,τι πιο PAF υπάρχει ... low impedance goes a long way...

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου