Προς το περιεχόμενο

SONAR Video Archive


Jasemeister

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραθέτω ενα λινκ στο forum της Cakewalk με όλα τα video για το Sonar, οργανωμένα σε κατηγορίες. Το αρχικό ποστ ανανεώνεται συχνά και στο τέλος του υπάρχει λινκ στο ftp της cakewalk όπου υπάρχουν αρκετά από τα video για download.

 

http://forum.cakewalk.com/tm.aspx?m=925376

 

Enjoy!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ηχογραφιστική ζωή μου μόλις άγγιξε το τέλειο!! 8)

Απίστευτα χρήσιμα βίντεο και σε ευχαριστούμε πολύ Jase. Χρειαζόμουν πολύ κάτι τέτοιο!

 

Υ.Γ. είσαι και εσύ sonarάκιας έτσι; :)

 

 

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Fatal!  :)

 

Ναι, Sonarάκιας  ;D  αν και έχω ΠΟΛΥ δρόμο ακόμα μπροστά μου να μπορώ να κάνω αυτά που θέλω. Γι'αυτό ψάχνω αυτά τα βιντεάκια μιας και ακόμα και κάθε tutorial έχει του κόσμου τα tips and tricks που βοηθάνε γενικά. Είναι υλικό να βλέπεις και να ξαναβλέπεις και να ξαναβλέπεις... :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς! Είναι υλικό που οφείλεις να βλέπεις και να ξαναβλέπεις...

Ενασχόληση και πάλι ενασχόληση Jase! Δεν πρέπει να το αφήνεις το ρημάδι, ρε γμτ. >:(

 

Θυμάμαι χαρακτηριστικά μια περίοδο, πως λόγω υποχρεώσεων στη σχολή, είχα παρατήσει το Sonar και την εκμάθηση ηχογράφησης γενικότερα. Μόλις επέστρεψα μετά από ένα μήνα περίπου, δεν θυμόμουν καν να φτιάξω ρυθμίσεις για να ακούσω ήχο κιθάρας στα μόνιτορ! ;D

 

Είναι ωραίο μικρόβιο όμως... 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου