Προς το περιεχόμενο

Φτηνό Reverb σε rack


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το intelliverb ειναι λιγο πιο δυσκολο να το βρεις' date=' ειναι παρα πολυ καλο(εχει και εξαισιο delay) και με λιγη τυχη μπορεις να το βρεις αναμεσα στα 100-200¤(ειχα δει μια auction στην οποια εφυγε για 50¤ 8O 8O 8O 8O 8O 8O )[/quote']

Μιας και το ανέφερες...Μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος στο ebay (πχ με κάποιο software) ώστε να δηλώνεις αντικείμενα που σε ενδιαφέρουν, και όταν δημιουργηθεί τέτοια δημοπρασία να σε ενημερώνει αυτόματα? Σαν να λέμε να δημιουργείς μια Wish List?

Αν υπήρχε κάτι τέτοιο θα ήταν ΠΟΛΥΥΥΥΥ χρήσιμο!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hλια υποψιν οτι στο προτεινα ΜΟΝΟ για reverb...αν και δεν εχω καθησει ακομα να τα ψαξω λενε οτι για τα αλλα εφε(chorus' date='delay),υπαρχουν και καλυτερα...

το alesis μου ομως για τα 80¤ που ξοδεψα μου δινει φανταστικα βαθη!εχω παθει πλακα! :wink:

α!και εννοειται οτι το βαθος απο το alesis το ακουω απο ξεχωριστη καμπινα απο την οποια βγαινει MONO αυτο.απο την bogner καμπινα βγαινει μονο ο..ξερος ο ηχος της κιθαρας..αλλος ενας λογος για τον οποιο εχω τοσο ωραιο reverb.. :wink:[/quote']

 

takis να σε ρωτήσω??

manual του quadraverb έχεις? και εγώ 70 ευρώ το πήρα,χωρις μανουαλ, αλλά το θέλει το μανουαλ του γιατί φαίνεται πως έχει όμορφα πράγματα επάνω.

 

thanx in advance

 

σε κάθε περίπτωση πάντως τα πρισετ ριβέρμπ είναι μια χαρά, και το club echo είναι οτι πρέπει, λιτο και όμορφο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το alesis μου ομως για τα 80¤ που ξοδεψα μου δινει φανταστικα βαθη!εχω παθει πλακα! :wink:

 

και εγώ 70 ευρώ το πήρα' date='χωρις μανουαλ, αλλά το θέλει το μανουαλ του γιατί φαίνεται πως έχει όμορφα πράγματα επάνω.[/quote']

 

Πώς τα βρίσκετε τόσο φτηνά ρε παιδιά!!???

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

takis να σε ρωτήσω??

manual του quadraverb έχεις? και εγώ 70 ευρώ το πήρα' date='χωρις μανουαλ, αλλά το θέλει το μανουαλ του γιατί φαίνεται πως έχει όμορφα πράγματα επάνω.

 

thanx in advance

 

σε κάθε περίπτωση πάντως τα πρισετ ριβέρμπ είναι μια χαρά, και το club echo είναι οτι πρέπει, λιτο και όμορφο...[/quote']

 

Quadraverb Manual

 

Δεξί κλικ και Save target as... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Quadraverb Manual

 

Δεξί κλικ και Save target as... :D

 

ευχαριστώ πολύ αδερφέ :D , το έχω και εγώ υπόψιν μου αυτό, αλλά απότι κατάλαβα και εγώ και ο τάκης έχουμε το παλιό το quadraverb του 88, όχι το GT... ένας τύπος το είχε σ'ένα σαιτ αλλά δεν το βρίσκω πουθενά τώρα

σ'ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον

 

όσο για την τιμή, εγώ το πήρα από έναν άγγλο εδω πέρα στο βόλο, πολύ καλός κιθαρίστας, που απλά ξεφορτωνότανε πράμα και το έσπρωξε...

 

κωλοφαρδία με άλλα λόγια :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pmelidis το εχω το παλιο το manual.αν καταλαβα καλα μενεις βολο;σε ρωταω γιατι σημερα στης 7 το απογευμα παιζω στον βολο αγωνα..(στο κολυμβητηριο :wink: )και θα μπορουσα να στο φερω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης κάποια στιγμή μου είχε προτείνει ο takis και το Alesis Quadraverb. Τι γώμη έχετε για αυτό?

το ειχα και γω καποτε.κατα τη γνωμη μου,δεν εχει καλους converters και σου αλοιωνει τον ηχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τσέκαρε και αυτό

http://www.thomann.de/thoiw2_tc_m300_multi_effects_prodinfo.html

Το έχω, και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, και στο σπίτι (home studio), και στο μαγαζί το χρησιμοποιεί ο ηχολήπτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Επαναφέρω αυτό το παλιό μου thread, για να ρωτήσω την άποψή σας για το Behringer V-VERB PRO REV2496

 

Όπως έχω ξαναγράψει, έχω έναν φτηνό μίκτη της behringer και τα reverb του μου αρέσουν πολύ!

 

Σκεεφτόμουνα επομένως ότι ίσως αυτό το rack-άκι να "λέει" (δεδομένου ότι κοστίζει μόνο 135¤...)

 

Τι λέτε? :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου