Προς το περιεχόμενο

Ποια εταιρια πιστεύετε πως ειναι πιο εμπορικη σε μεταλ



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα... ανεβασα αυτο το θεμα κυριως για να περασουμε την ωρα μας και ενδεχωμενως να βγαλουμε καποια συμπερασματα...

 

Γι αυτο θα ηθελα οταν ρωταω ``και γιατι`` αν θελετε με τα την ψηφο σας να επιχειρηματολογειτε βασει της αποψης σας αν η ταδε εταιρια ειναι πραγματι καλη στο ειδος της ( κατασκευη κυριως heavy οργανων ) η αν απλα οφειλεται σε καλο μαρκετινγκ η απλα μπορει και πληρωνει τους επαγγελματιες μουσικους ωστε να χρησιμοποιουν τα οργανα της κτλ...

 

Εβαλα και την gibson στο παιχνιδι αλλα αν τελικα την ψηφισετε να την ψηφισετε αν πιστευετε οτι ειναι η πιο εμπορικη εταιρια στο χωρο των heavy οργανων και οχι γενικα... γιατι γενικα μαλλον ειναι  ;D ;D !!!

 

ΠΡΟΣΟΧΗ  : η ψηφος σας δεν θελω να υποκεινηται απο αυτο που σας αρεσει εσας αλλα απο το πια νομιζετε οτι ειναι η πιο ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρια απο τις υποψηφιες. Επειτα απο κατω στο σχολιο σας μπορειτε να αναλυσετε το αν συμφωνειτε η οχι και να πειτε και ποια ειναι η επιλογη σας...ΔΗΛΑΔΗ ΠΩΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

 

Δεν ξερω αν το εχω θεσει καλα !!! ΑΛΛΗ ΜΙΑ

 

ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ

 

ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΜΕ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ

 

Ελπιζω να μην ξεχασα καμια...

 

προς virusnake :  Φιλε μου... ξερω οτι το θεμα που ανοιξα μαλλον δεν σου αρεσει... προσπαθησα πολυ ... τοσο που οταν το συνετασα ειχα στο μυαλο μου εσενα , και πως να το συνταξω ωστε να μην πεσω στην δυσμενια σου... οποτε σου λεω οτι , γνωριζω οτι δεν εχω βαλει τονους στο κειμενο μου , οτι εχω ανορθογραφιες οτι δεν εχω βαλει πιο μεσα την προταση οταν εκανα παραγραφους κτλ... ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν μιλουσαμε πριν απο καμια 20αρια χρονια μαλλον η Jackson θα ηταν η επιλογη μου με BcRich και ESP να ακολουθουν.

Οι Charvel - Ibanez μαλλον σε κατηγορια "ποζεροκιθαρων" θα πηγαιναν.

 

Στις καφρομεταλλοκιθαρες νομιζω οτι σημερα η ESP εχει καλυτερο μαρκετιγκ και εξακολουθει να κατασκευαζει αξιολογα οργανα για το ειδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το ποια εταιρεια προτιματε το καταλαβαινω να γινει μια δημοσκοπηση.

Για το ποια ειναι η πιο εμπορικη γιατι ; με μια πιτα μεριδιου αγορας και λυθηκε το θεμα.

 

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Άρη,

 

Δεν κατάλαβα τον σκοπό του θέματος που άνοιξες, ούτε και το αντικείμενο της ψηφοφορίας. Τελικά θές να ψηφίσουμε ποιες κιθάρες αγαπάμε, ποιες πουλήσαν περισσότερο (χωρίς στοιχεία) ή ποιες θα έπρεπε να είχαν πουλήσει περισσότερο (επειδή τις αγαπάμε)?

 

Επίσης, χωρίς να θέλω να το παίξω forum police, αλλά μήπως να απέφευγες τα flames με άλλα μέλη στα καλά του καθουμένου? Τέλος, προσωπικά δυσκολεύομαι να διαβάσω τα posts σου λόγω υπερβολικής χρήσης αποσιωπητικών και ελλιπούς συνοχής των προτάσεών σου.Νομίζω θα βοηθούσε το να έβλεπες την προσοχή στη σύνταξη των posts ως δείγμα σεβασμού σε οποιονδήποτε σε διαβάζει και όχι ως καπρίτσιο κάποιου με τον οποίο θέλεις να (ξανα)έρθεις στα μαχαίρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδωσα και εγω την ψηφο μου  (για την ακριβεια ψηφισα jackson);D, τωρα απο εκει και περα νομιζω οτι ο αρης αναφερει το λογο του θεματος...

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου