Προς το περιεχόμενο

Online Jamming – Οδηγός Χρήσης


Manager

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψηθείτε και μπείτε μέσα. Είναι πολύ καλύτερο απ' ότι φαντάζεστε.

Εγώ σαν πολύ νέοπας στην κιθάρα τρελάθηκα, φανταστείτε εσείς που οι περισσότεροι το κατέχετε το άθλημα.

Για να μη το τραβήξω παραπάνω και προτείνω να κάνουμε ένα server ελληνικό ΝΟΙΖ που είμαι σίγουρος ότι θα τα σπάει!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειναι δυο μερες που το χρησιμοποιω και οι εντυπωσεις μου ειναι απιστευτα καλες.εαν βρεις καλους μουσικους και το ειδος που σου αρεσει ειναι πολυ ωραια εμπειρια.Συγχαρητηρια στο Manager

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα εδώ τι μπορεί να πάθει ο άνθρωπος στα καλά καθούμενα μέσα στο σπίτι του  ;D

 

http://autosong.ninjam.com/mp3.php/20101210_1231_0000-Nacho-ellhnaras-OktoPierr-tea-Kanurider-sakis-arteson.mp3

 

Στην ουσία είναι σα να παίζεις με παράλληλο Looper- Πολύ καλή φάση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα εδώ τι μπορεί να πάθει ο άνθρωπος στα καλά καθούμενα μέσα στο σπίτι του  ;D

ενα δειγμα κι απο μενα απο προχθες (καθαρη κιθαρα εγω,πληκτρα και τυμπανα ενας αγνωστος και distorded κιθαρα καποιος αλλος)

ninjam.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα! Φόρτωσα και εγώ το πρόγραμμα αλλά όταν πάω στο fx του track δεν μου εμφανίζει το GUITAR RIG! Μήπως ξέρει κάποιος τί φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμαν, τι πρωτοχρονιάτικο δώρο είναι αυτό. Ήδη κατέβασα τον απαραίτητο εξοπλισμό κι από αύριο θα ξεκινήσω το jamάρισμα.

Άντε να δω πόσο θα τους πάρει να με πετάξουν έξω από τους serversλόγω ασχετοσύνης.

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση

8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Φόρτωσα και εγώ το πρόγραμμα αλλά όταν πάω στο fx του track δεν μου εμφανίζει το GUITAR RIG! Μήπως ξέρει κάποιος τί φταίει?

Πιθανότατα δεν έχεις ρυθμίσει το VST Folder.

 

Πάτα cntr+p για να εμφανίσεις το παράθυρο ρυθμίσεων.

Στα αριστερά επέλεξε Plugins-VST και μετά με το κουμπί Add ,αναζήτησε τον φάκελο που έχεις αποθηκευμένα τα VST, πάτα re-scan και είσαι έτοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου