Προς το περιεχόμενο

Online Jamming – Οδηγός Χρήσης


Manager

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ohhhhhhhhh myyyyyyyyyyyy gooooooooooooooddd!!!!!!!!!!!!

 

εισαι ενας ποιητης... εγραψες σε καθε τομεα

ευχαριστουμε πολυ για αυτο το απιστευτο εργαλειο... και εγω και αρκετοι ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ohhhhhhhhh myyyyyyyyyyyy gooooooooooooooddd!!!!!!!!!!!!

 

εισαι ενας ποιητης... εγραψες σε καθε τομεα

ευχαριστουμε πολυ για αυτο το απιστευτο εργαλειο... και εγω και αρκετοι ακομα...

 

εσένα να σε κλείσω για peppers...το bass battle το άκουσες? :D

And nothing really matters...

To me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aστα να πανε, παλι χασαμε τον υπνο μας (δειτε τι ωρα ποσταρω). Καλη φαση ειμασταν 4 ελληνες (δεν εχει ξαναγινει) και 2 ξενοι, παιχτηκε και bass battle και μια metal εισαγωγη/διασκευη απο peppers (μεταξυ αλλων).

 

Θα ξαναθυμησω (οπως ειπα και στα παιδια μεσα στο τζαμ) οτι ο σερβερ ηχογραφει αυτοματα το καθε τζαμ σε mp3, το μιξαρει & μπορεις να το κατεβασεις απο το παρακατω λινκ. Αφου τελειωσετε το τζαμ μπειτε στο λινκ (μετα απο μερικες ωρες) και καντε αναζητηση με το nickname που χρησιμοποιησατε στο τζαμ. Θα σας βγαλει ολα τα τζαμ που εχετε παιξει. Εγω εχω κατεβασει απο το μαρτιο κανα 1,5 GB απο τζαμ που συμμετειχα, για να τα εχω στη συλλογη μου. Δεν τα σβηνουν εδω και χρονια, γραφει πανω ποσα terabytes εχουν μαζευτει ως σημερα.

 

http://autosong.ninjam.com/

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες εκανα δικο μου server στο pc και συνδεθηκα κ ο ιδιος απο το ιδιο pc (γινεται και αυτό). Σημερα τον εβαλα παλι σε λειτουργια και συνδεθηκα απο αλλο σπιτι και ολα οκ. Δυστυχως ομως δεν τον δοκιμασα με κανονικους παικτες να δω πως θα παει κλπ.

Απο οτι γραφουν στις οδηγιες, με 768 upload σηκωνει 4 παικτες (αν και εγω νομιζω παραπανω). Η δικη μου συνδεση ειναι 2048/512 και πιστευω οτι θα σηκωσει 4 ατομα.

Αν θελει να βοηθησει κανεις να το τεσταρω, ας μου στειλει π.μ. (λιγα λεπτα θα σας απασχολησω για να το δοκιμασω). #Βραδυ μετα τις 9μιση#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρεται :) τωρα ειδα αυτο το ποστ και ψηθηκα να το κατεβασω .. μπηκα με μια χαρα λοιπον διαβαζω τον οδηγο και εκει που λεει κατεβαστε το ριπερ το κατεβασα και μου βγαζει σφαλμα και δεν ανοιγει το launcher .. καμμια ιδεα κανεις? :)

 

edit : ολα καλα τη βρηκα την ακρη μονος :)

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ( η μηπως καλημερα τετοια ωρα :) ) τζαμαρα αλλα ετσι απο περιεργεια : αφτοι οι 6 σερβερ υπαρχουν μονο η μπορω να βρω απο το νετ κι αλλους ? γιατι τετοια ωρα ενας σερβερ υπαρχει και αυτος ειναι φουλ :)

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου