Προς το περιεχόμενο

Greek Viking Epic Death! (Aeklypsis - Mirror of Darkness)


VivaldiNew

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παραπάνω αναφέρεται στον κύριο neeq. Σόρρυ που δεν έβαλα παράθεμα στο post αλλά το κείμενο ήταν ήδη αρκετά μεγάλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μαλλον ομως πρεπει να απαντησεις και στους υπολοιπους. Οπως βλέπεις δεν ειμαι ο μονος που δεν τρωει το παραμυθακι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ συγγνώμη, απευθύνεται σε όποιν ξέρει να διαβάζει. Δεν έκατσα καν να διαβάσω τι γράψανε όλοι, δε με νοιάζει και ιδιαίτερα. Και βλεποντας ότι δεν απάντησες σ' αυτά που είπα αλλά απλά είπες: Α, δεν έχω άδικο γιατί και άλλοι λένε το ίδιο με εμένα, φαίνεται τι είδους άνθρωπος είσαι.

Διάβασε προσεκτικά το δεύτερο post μου και πες μου τι σου φαίνεται 'παραμυθάκι' από αυτό. Και για να μη σου δώσω καμία ευκαιρία, η μπάντα στην οποία παίζουν δυο φίλοι μου και πήγα να δω είναι οι Still Falling.

Δε θα ντραπώ επειδή μου αρέσει μια μπάντα που δεν είναι γνωστή, σόρρυ. Αλλά μόλις κατάλαβα πόσο άχρηστα ήταν τα 3 λεπτά που μου πη΄ρε να γράψω το αρχικό thread. Οι περισσότεροι Έλληνες είναι τόσο κομπλεξικοί που αν μια μπάντα δεν εχει εξώφυλλο στο metal hammer δε θα παραδεχτούν ότι έχει γαμάτη μουσική και πραγματικούς οπαδούς. Σοβαρά, μπες στο youtube και δες πόσα comments λένε καλά λόγια. Κάποιος θα πρεπει να είναι μανιακός για να φτιάξει τόσα διαφορετικά accounts μόνος του.

Ακόμα καλύτερα, μπες στο youtube και άκου τα τραγούδια, γέλα με το κακοφτιαγμένο videoclip (ναι ΄σο κι αν μου αρέσει το τραγούδι το βίντεοκλιπ είναι κακό) και ασχολήσου λίγο, θα καταλάβεις γιατί αρέσουν γνήσια σε μένα και σε οποιονδήποτε άλλο.

Cheers. (συγγνώμη αν σε πρόσβαλλα κάπως, απλά ένιωσα άσχημα γιατί δεν ήθελα κάποια άτομα που γνώρισα πριν από δυο βδομάδες και που κάνουν κάτι που γουστάρω να δυσφημιστούν εξαιτίας ενός thread που έγραψα εγώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δείτε τί λένε οι ίδιοι σε σχόλιο τους στο youtube...

 

 

This is a message to all of our Greek haters!

 

We don't really care mates if u don't like the music we write! It comes from OUR hearts and we do nothing more than spending days & months creating songs for the world to hear! If there is anything wrong with that let us know,but if by any chance you have personal matters with the members plz send us the location & time you want to die, or else go f*** yourselves.

 

 

Δηλαδή με άλλα λόγια...

Meet our Guitar Player, Mr. Bruno Tataglia!

 

afto ine??  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με άλλα λόγια...

Meet our Guitar Player, Mr. Bruno Tataglia!

afto ine??  ;D

 

XAAAAAAAAAAAAAAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!!

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Νταξ μωρέ,πως κάνετε έτσι...  ;D Το πήρε λάθος το παιδί από την αρχή και πέσατε να το φάτε  ;D ;D ;D. Βέβαια και εσύ βρε νεόΒιβάλντι, δεν έχεις τον θεό σου... Σκας το thread με τους... νέκρουλες, σε «γιάφκα» μπλουζο-φιουζιον-μεταλό- προγκρέσιβαδων;  ;D ;D ;D. Θα προκληθεί επεισόδιο...  ;D    

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ασανσέρ παίζουμε φίλος... Τι είναι πάλι το Epic Death? ...όλο καινούργια πράγματα μαθαίνουμε εδώ στο Noiz...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Και ασανσέρ παίζουμε φίλος...

 

Μήπως εννοείς και (στο) ασανσέρ παίζουμε φίλος;  ;D ;D ;D.

 

Epic death πρέπει να είναι όταν οι Manowar συνάντησαν τον Κόναν για ένα τζαμάρισμα με κιθάρες sculls n' bones που πήγε πολύ στραβά και έγδαραν τον ηχολήπτη...  ;D

Νομίζω...  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου