Προς το περιεχόμενο

Αν σας ρωτούσε ένα μικρό παιδί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...θα προτιμήσω το Hi-Fidelity...

από τα καλύτερα O.S.T.s ever με το προσωπικό μου αγαπημένο από τον Bob Dylan "Most of the times"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Rock n' roll circus ..................βασικά ο Keith Richards μόνος του φτάνει ,αλλά για να μη κλαίνε και τα υπόλοιπα αλάνια ,μαζί τους κι ο Πετρίδης που δε χώρεσαν οι beatles  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rock δεν είναι η δυνατή μουσική, τα μακρυά μαλλιά και οι δίσκοι τα CDs οι δίσκοι το Youtube και το MTV είναι ένας ξεχωριστός επαναστατικός τρόπος ζωής, πιό ανέμελος και ελεύθερος.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rock δεν είναι η δυνατή μουσική, τα μακρυά μαλλιά και οι δίσκοι τα CDs οι δίσκοι το Youtube και το MTV. Είναι ένας ξεχωριστός επαναστατικός τρόπος ζωής, πιό ανέμελος και ελεύθερος.

Είναι όμορφο να βλέπεις κάποιον στη δική σου ηλικία να πιστεύει ακόμα σε αυτές τις ιδέες.

Εγώ πλέον είμαι αρκετά πιο κυνικός.

 

Πλην όμως χαμογελαστός καθότι παραμονή Χριστουγέννων.

Χρόνια μας πολλά....

 

Never too old to rock and roll

always too young to die ρεεεεεεε

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rock δεν είναι η δυνατή μουσική, τα μακρυά μαλλιά και οι δίσκοι τα CDs οι δίσκοι το Youtube και το MTV είναι ένας ξεχωριστός επαναστατικός τρόπος ζωής, πιό ανέμελος και ελεύθερος.

 

ή ,  φράγκα , drugs , γκόμενες  λιμουζίνες  ίντριγκες ,διαπλοκή  ,χλιδή  κλπ.. ;) ;D

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου