Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποιος θα μπορούσε να εμποδίσει εμένα (π.χ.) να μπω και να ισχυριστώ ψευδώς ότι κάποιος έχει μία καλή τιμή' date=' ενώ στην πραγματικότητα ΔΕΝ την έχει.[/quote']

 

Δεν είναι δική μας δουλειά να παρασταίνουμε την "επιθεώρηση αγοράς"' date=' για την ακρίβεια είναι υποχρέωση μας να ΜΗΝ μεταφέρουμε σε κοινή θέα την οποιαδήποτε φημολογία όσον αφορά τις τιμές.[/quote']

 

Δε νομίζω να μίλησε κανείς να αναφέρουμε φήμες ή να ισχυριζόμαστε τιμές του στύλ "ΑΚΟΥΣΑ ότι o elavd πουλάει στο μαγαζί του μια USA Fender 400¤", αλλά να στέλνουμε links από online stores!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν είναι δική μας δουλειά να παρασταίνουμε την "επιθεώρηση αγοράς"

 

Αναμφίβολα' date=' το ποιά είναι η δουλειά του φορουμ μόνο ο ιδρυτής του και οι διαχειριστές του καθορίζουν και το κατευθύνουν. Αλλά δε βλέπω για τι είναι κακό αυτό.

 

Αυτός που θέλει να δούμε τις τιμές του να τις βγάλει στο site του, όπου μπορούν να τις δούνε όλοι, να τις κριτικάρουν όλοι και να αποκτήσει και ο ίδιος μία αίσθηση δέσμευσης απέναντι στο κοινό του.

 

Και γιατί αυτό να μη γίνεται μέσα από το φορουμ;

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμφίβολα' date=' το ποιά είναι η δουλειά του φορουμ μόνο ο ιδρυτής του και οι διαχειριστές του καθορίζουν και το κατευθύνουν. [/quote']

 

Όχι, δεν το εννοούσα με αυτή την έννοια. Δεν μιλώ σαν μέλος του φόρουμ, αλλά σαν πελάτης. Αν καποιος έχει site και έχει τις τιμές του, τι περισσότερο μπορούμε να πούμε εμείς γι' αυτό το θέμα; Αν πάλι, δεν έχει τις τιμές του, τότε το κάθε τι είναι ράδιο-αρβύλα. Αυτό εννοούσα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αμάν με το conspiracy theory ρε πάιδες!

Ποιοι χορηγοί του Noiz και κουραφέξαλα;

Πόσες φορές έχω προτείνει κάποια εταιρία;

Είναι κρίμα να μην αναγνωρίζεται αυτό τη στιγμή που όλα τα μέλη του forum προτείνετε αβέρτα και χωρίς περιορισμούς.

Γιατί τέτοια καχυποψία;

Δηλαδή τι άλλο χειρότερο μπορεί ν' ακούσει κάποιος "χορηγός" για να αποσυρθεί; Εδώ μέσα έχουν γραφτεί τα... "άγραφα".

Και δεν νομίζω να έχει υπάρξει άλλο τέτοιο βήμα!

Εμείς το κάναμε.

'Ολοι οι άλλοι στην καλύτερη περίπτωση είναι ποοοολύ "προσεκτικοί"!

 

Το μόνο που ζητάει το Noiz για να είναι αμερόληπτο είναι να μη χρησιμοποιείτε links εμπόρων, για να αναφερθείτε σε κάποιο προιόν.

Δεν ζήτησα ποτέ να μη πείτε από που το αγοράζετε φτηνότερα!

 

 

Σχετικά με το τι είναι αντιπρόσωπος να διευκρινήσω ότι:

 

Είναι μια εταιρία που αναλαμβάνει για τη δεδομένη χώρα να δημιουργήσει δίκτυο διανομής, τη μεταφορά, προβολή και service κάποιας μάρκας με την εξουσιοδότηση της.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yameth, μην εκνευρίζεσαι ...

 

Χορηγός είναι όποιος βάζει διαφήμιση και δεν είναι κακό ούτε υπονοεί τίποτα ύποπτο, ετσι έχει επικρατήσει στην αγορά σαν όρος και έτσι εμφανίζεται και στην τηλεόραση μετά απο κάθε εκπομπή. Δεν είπε ποτέ κανείς ότι έχεις προτείνει κάποια εταιρεία ή ότι υπάρχει καχυποψία για το noiz.

 

Στο γραπτό λόγο είναι φυσικό να υπάρχουν πάντα παρερμηνείες αφου λείπουν πολλες απο τις πληροφορίες μια αμεσης επαφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yameth' date=' μην εκνευρίζεσαι ...

 

Χορηγός είναι όποιος βάζει διαφήμιση και δεν είναι κακό ούτε υπονοεί τίποτα ύποπτο, ετσι έχει επικρατήσει στην αγορά σαν όρος και έτσι εμφανίζεται και στην τηλεόραση μετά απο κάθε εκπομπή. Δεν είπε ποτέ κανείς ότι έχεις προτείνει κάποια εταιρεία ή ότι υπάρχει καχυποψία για το noiz.

[/quote']

ΑΚΡΙΒΩΣ!!!

 

Και εννοείται ότι εκτιμούμε και τιμούμε Καθημερινά αυτό το ελεύθερο βήμα που μας έχει δοθεί ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θελω να πω ειμαι αναμεσα στα παρακατω μικροφωνα . πειραζει να βαλω λινκ του θωμα ή του μusicstore ή του μουσικοραμα ή του στολλα? αφου απο κει θα τα παρω? τι να βαλω τα σαιτ των εταιριων . σιγα μετα να μη παρακολουθησει κανεις την κουβεντα. σιγα να μην ανοιξει το ονλαιν shop της αρεσκειας του και να κανει copy paste ενα ενα και να δει ποσο κανουν και να βγαλει συμπερασμα . και σιγα τις πληροφοριες που δινει το επισημο σαιτ ενος προιοντος . τα πιο πολλα θριαμβολογουν και το διαφημιζουν και χρειαζονται δυο τρια ακομη κλικς για να δεις τα specifications . υπερβαλλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βημα αυτο ,ειναι το forum ,οχι η επισημη θεση του σαιτ ,οποτε σιγουρα

ο καθενας πρεπει να ειναι ελευθερος ,οπως και ειναι , να ακουει γνωμες

για ενα προιον ,απο κατοχους του η οποιον εχει γνωμη , γιατι πολλες

φορες δεν τιθεται θεμα αν ειναι καλο ενα προιον ,αλλα αν κανει για την

δουλεια που το θελουμε.

μεχρι στιγμης ετσι ισχυει ,ο καθενας μας λεει ελευθερα ,υπερ και κατα ,καποιου προιοντος , το σαιτ δεν ειναι υπευθυνο ,για την προσωπικη γνωμη του καθενος μας .

Το σαιτ νομιζω πρεπει να προσελκυει χορηγους με την επισκεψιμοτητα του

οχι απο τα σχολια καποιου ατομου στο φορουμ

Παντα βεβαια ,τα σχολια να ειναι ευπρεπη εννοειται , οχι κρισεις προσωπικες εναντιον ατομων .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την στιγμη που ολοι μας εχουμε παραδεχτει οτι ο ...γερμανος εχει τις καλυτερες τιμες δεν βλεπω κατι παραλογο :?

απο την αλλη ομως για εναν υγειη ανταγωνισμο το βλεπω ως μονοδρομο

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
απο την στιγμη που ολοι μας εχουμε παραδεχτει οτι ο ...γερμανος εχει τις καλυτερες τιμες δεν βλεπω κατι παραλογο :?

απο την αλλη ομως για εναν υγειη ανταγωνισμο το βλεπω ως μονοδρομο

 

...φιλε μου ..εγω δεν εχω παραδεχτει οτι ο γερμανος εχει καλυτερες τιμες!

 

Αυτο ειναι ΔΙΚΗ ΣΟΥ διαπιστωση και κατα τη γνωμη μου ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου