Προς το περιεχόμενο

έχει ψωνίσει κανείς από hatzimusicworld.gr


drummer81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

www. hatzimusicworld.gr

έκανα μια παραγγελία με αντικαταβολή αλλά μέχρι στιγμής απάντηση δεν πήρα,αν το προιόν που ζήτησα είναι διαθέσιμο,αν υπάρχουν και πόσο μεταφορικά και πότε θα το παραλάβω και τέλος τι εγγύηση έχω...

 

 

αν έχει αγοράσει κάποιος ή έχει ακούσει κάτι γι αυτό το μαγαζί θα με βοηθούσε ιδιαίτερα απλά να ξέρω να μη χάνω το χρόνο μου... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Η σελίδα έχει ενα κινητο τηλέφωνο για επαφή, χωρίς διευθυνση και άλλα στοιχεία της επιχείρησης. Ισως είναι ακόμα στη διαδικασία κατασκευής της σελίδας. Ισως δεν είναι. Εσύ τι λες; Δίνεις έτσι τα λεφτά σου;

Δοκίμασες το τηλέφωνο;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίρνω από το πρωί τηλ. αλλά είναι κλειστό. Ευτυχώς δεν έχω προπληρώσει αλλά έχω τσεκάρει την επιλογή αντικαταβολή.Σε περίπτωση που τα μεταφορικά είναι πολλά τι κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Excuse me, αλλά έχει δει ποτέ κανείς να αναφέρονται οι hollow body κιθάρες ως... κουφωτές  :o γιατί ως έτσι αναγράφονται στο εν λόγο site...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου