Προς το περιεχόμενο

τι παίζει με την οθόνη του roland juno g??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα!Ψηνομαι να αγορασω,μεταχειρισμενο βεβαια,το roland juno g αλλα εχω διαβασει απο αρκετους που το εχουν/ειχαν οτι μετα απο καιρο 1-2 χρονια τους εβγαζε προβλημα στην οθονη!

Εχει συμβει αυτο σε καποιον απο εδω που μπορει να χρησιμοποιει το συγκεκριμενο keyboard ??  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει να κάνει με την χρήση και μόνο. όλες οι οθόνες έχουν διάρκεια ζωής.

Τι σε φοβίζει? Αν κάνει το όργανο την δουλειά σου...καλορίζικο.  :)

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δεί κάποιο βίντεο στο youtube όπου ένας τύπος δείχνει και ρωτάει για το πρόβλημα της οθόνης του το οποίο δείχνει τα γραφικά σαν "σπασμένα" σε ένα μεγάλο μέρος της οθόνης.Το ίδιο πρόβλημα μου βγάζει και το δικό μου yamaha MM6 και άρχισε να το βγάζει 2 χρόνια μετά την αγορά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δεί κάποιο βίντεο στο youtube όπου ένας τύπος δείχνει και ρωτάει για το πρόβλημα της οθόνης του το οποίο δείχνει τα γραφικά σαν "σπασμένα" σε ένα μεγάλο μέρος της οθόνης.Το ίδιο πρόβλημα μου βγάζει και το δικό μου yamaha MM6 και άρχισε να το βγάζει 2 χρόνια μετά την αγορά του.

 

Το δικο μου yamaha mm6 δεν μου εχει δειξει καποιο τετοιο προβλημα και το εχω κι εγω γυρω στα 2 χρονια πλεον,μεταχειρισμενο!

για το roland ομως το εχω ακουσει και διαβασει απο πολλους για την οθονη του!τι να πω!ισως να ειναι θεμα χρησης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου