Προς το περιεχόμενο

Μπασίστες και συντηρητισμός.


audiokostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

α) Από τη στιγμή που θα πιάσω το μπάσο στα χέρια μου, μου είναι αδιάφορη η οποιαδήποτε άποψη, οιουδήποτε Φακανά or whoever. H άποψή του μετράει στο να με κάνει να θέλω να το πιάσω στα χέρια μου. Από κει και πέρα ξέρω καλύτερα από αυτόν τι ψάχνω εγώ σε ένα μπάσο.

β) Όλα τα χαμηλομεσαία όργανα καλύπτουν τις ανάγκες μου. Αλλά κανένα δεν καλύπτει το GAS μου.

γ) Ποτέ δεν είπα "είμαι 17 και έχω budget €1800. Τι να πάρω". Ούτε καν στα 27. Και τώρα που έχω το budget δεν είμαι 17. Και πρέπει να τα χώσω αλλού. Ούτε αυτό με χαλάει.

δ) Με εξαίρεση ένα μπάσο που νόμισα ότι θα είναι one to rule them all, δεν έσκασα ποτέ πολλά λεφτά για κανένα μπάσο.

ε) Μου αρέσει το διαφορετικό

στ) Μου αρέσει και το πεπατημένο

ζ) Θα συνεχίσω να ψάχνω.

 

Overall είμαι πιστός  ;D και έχω γνώθι σ' εαυτόν αλλά δεν θα παύσω να χω και επιθυμίες  ;) και να μιλάω για αυτές.

Και είναι κι αυτός ένας λόγος που είμαι στο forum.

Αλλιώς δεν θα γραφα και θα δούλευα και θα μελέταγα.

Όπως θα έπρεπε να κάνετε κι εσείς.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αλλιώς δεν θα γραφα και θα δούλευα και θα μελέταγα.

Όπως θα έπρεπε να κάνετε κι εσείς.

Σ' αυτό όχι μόνο συμφωνώ αλλα με καλύπτεις πλήρως, άλλωστε το μαρτυρούν και τα 165 ποστ μου στα τελευταία 4 χρόνια που παρακολουθώ αυτο το φόρουμ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' αυτό όχι μόνο συμφωνώ αλλα με καλύπτεις πλήρως, άλλωστε το μαρτυρούν και τα 165 ποστ μου στα τελευταία 4 χρόνια που παρακολουθώ αυτο το φόρουμ.

περιμένουμε με αγωνία λοιπόν, κάποια μουσικά κλιπς, αποτέλεσμα της εξέλιξής σου τα τελευταία 4 χρόνια... ;D

Πλάκα κάνω...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μεγάλη μου επιθυμία κάποια στιγμή να γίνει, δεν κατέχω τα μέσα ηχογράφησης δυστυχώς.

 

άτιμε, μην με κάνεις να προσθέτω κι αλλα ποστ.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνο το φάσκελο, δεν το βγάζεις βρε συ Χρήστο από το avatar σου ;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι φάσκελο..πιο πολύ για ικεσία μου μοιάζει,είναι λυγισμένα τα ακροδάχτυλα.

Είναι δάκτυλα μπασίστα μετά από τετραετή εξάσκηση...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οfftopic

 

περιμένουμε με αγωνία λοιπόν, κάποια μουσικά κλιπς, αποτέλεσμα της εξέλιξής σου τα τελευταία 4 χρόνια... ;D

Πλάκα κάνω...

Βιάστικα, εδώ http://www.myspace.com/trafficjamthessaloniki μπορείς να ακούσεις ενα δείγμα με το συγκροτημα που παίζω, παίζει κι αλλο ενα μελος του Νοιζ αλλα δεν σας το αποκαλυπτω :P

 

Εκείνο το φάσκελο, δεν το βγάζεις βρε συ Χρήστο από το avatar σου ;

Ειναι το εξώφυλο απο τον πρώτο δίσκο των System of A Down,εδω αναφέρει απο που προέρχεται http://en.wikipedia.org/wiki/System_of_a_Down_%28album%29

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου