Προς το περιεχόμενο

Ολοι έχουμε άποψη για το Apple iPad


chris gti

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπου χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα !!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Σοβαρά μιλάτε ρε παιδιά?????? Σε 2 μηνες βγαίνει το 2 !!!!! Πετάει η ομάδα, μπράβο στην Apple που μας έκανε την τιμη και μας θυμήθηκε...!!!

By the way, το μήνυμα αυτο το στέλνω απο το 7 μηνών iPad μου.. :)

 

 

 

 

Παρέμβαση yameth : Το παραπάνω σχόλιο και το αμέσως επόμενο, έγιναν με αφορμή την ανακοίνωση της κυκλοφορίας του iPad αυτές τις μέρες στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 229
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ανοητable persons,εχω το ipad 2 στα χέρια μου. Καταλάθος ένας υπάλληλος της Apple πήγε να πιει μπύρες στο BeerAcademy ::).,και μέθυσε ε και να... το έχω εγώ τώρα.  :P Θέλετε να μάθετε όχι όχι δεν σας λέω....

Θύματα των τεχνικών Marketing ΞΥΠΝΗΣΤΕ. Ελεος πια. Χεστήκαμε που θα το φέρει το πλαίσιο,εδώ λεφτά να φάμε δεν έχουμε μωρε θα παρουμε τις παπαριές του Jobs που τα πουλάει και πανάκριβα λες και έχει διαμάντια svarosky επάνω!! Που άντε πες οτι δίνω ένα κάρο λεφτά να το πάρω,δεν τελειωσα... πρέπει να δώσω άλλο ένα κάρο λεφτά στις εφαρμογές που θα μου πλασάρει. ΟΧΙ δεν θέλω κουρδιστήρι ούτε νευριασμένα πουλιά,ούτε παιχνιδάκια και μαλακίες. Θέλω να βγάλω έναν ιό να απενεργοποιηθύν όλοι οι υπολογιστές στον κόσμο, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ σε λίγο θα βάζετε ******** μεσα στο FACEBOOK και θα πηδάτε με bits και bytes. ΟΡΓΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Και οι δύο τοποθετήσεις, αν και αντίθετες, φαίνονται απόλυτα τεκμηριωμένες και προπαντός νηφάλιες. :P :P

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλα αλλα fora προκειμένου να...τεκμηριωσουμε τις απόψεις μας για το iPad :)

Σε αυτο το εδώ είμαστε για αλλα θέματα...

Όσο για το σχόλιο περι νηφαλιότητας, θα μου επιτρεψεις να επισημάνω ότι ο φίλος metal123 παίζει σε τελείως άλλη κατηγορία.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Είτε το θέλουμε είτε όχι υπάρχουν πολλά σοβαρά μουσικά applets για να ασχοληθούμε μαζί του. Βλέπε Izotope iDrum πχ που είναι ένα εξαιρετικό ντραμοκούτι προς 2.5 ευρώ.

Το αν η Apple ετοίμασε την ελληνική έκδοση (προφανώς με ελληνικούς χαρακτήρες) κάποιους μήνες αργότερα, δεν σημαίνει πως δεν θα έχει την όποια αναβάθμιση λειτουργικού έχει προκύψει εν τω μεταξύ. Προφανώς εσύ όπως και άλλοι που γνωρίζω δεν είχατε την ανάγκη για ελληνικά και το καταλαβαίνω. Επίσης είμαι σε θέση να καταλάβω μια γραμμή παραγωγής.

Αν και δεν είμαι φαν της Apple, δεν μπορώ παρα να παραδεχθώ πως για άλλη μια φορά οδήγησε τις εξελίξεις.

 

Υ.Γ. Θες να πεις πως στο Noiz δεν χρειάζεται η τεκμηρίωση αυτών που γράφεις;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο σε όλα τα points που κάνεις.

Πριν αρχίσουμε ομως να κατηγορουμε κάποιους ως "όργια" και θύματα του marketing, ας γνωρίζουμε πρωτα περι τίνος πρόκειται...

Εγω για παράδειγμα έχω καταργήσει σχεδόν ολοκληρωτικά το κουρδιστηρι,μετρονομο,βιβλία με παρτιτούρες-ταμπλατουρες, το laptop, το mini ηχοσυστημα για backing tracks, και τώρα τελευταία και τον...ενισχυτη μου λόγω apps οπως το Amplitube, το AmpKit etc. etc....

Με δυο λόγια, το iPad με έχει διευκολύνει αφάνταστα ΚΑΙ σαν κιθαρίστα...

Μακάρι λοιπόν να είχε έρθει στην Ελλάδα νωρίτερα, ώστε να το είχε γνωρίσει καλύτερα και κόσμος που δεν έχει πρόσβαση στο εξωτερικό...Αυτα!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το προλαβα :)

 

Φυσικά και χρειάζεται τεκμηρίωση, όταν επιχειρηματολογεις-προτείνεις-συναλλασεσαι-κτλ.

 

Εγω έκανα απλά ένα σχόλιο στην ανακοίνωση του plaisio  :)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Θες να πεις πως στο Noiz δεν χρειάζεται η τεκμηρίωση αυτών που γράφεις;

 

 

Τώρα μας νοιάζει και τι θέλει να πει;

Δε το σβήνεις καλύτερα, να ξαναβάλεις την ανακοίνωση της επερχόμενης κυκλοφορίας του που μπορεί να χρησιμεύσει και σε καναν άνθρωπο (π.χ. εμένα).

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε trolley, ευγενεστατο σε βρίσκω...Respect απο εμένα.. :-*

 

Είναι άγραφος (τουλάχιστον) κανόνας να μη σχολιάζουμε τα Δελτία Τύπου, ειδικά όταν το μόνο που έχουμε να πούμε είναι νεοελληνικές κοινοτοπίες. Μπορεί να σε σοκάρει, αλλά δεν με ενδιαφέρει πότε πήρες το iPad.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου