Προς το περιεχόμενο

CD με συνθέσεις μελών του www.noiz.gr


Go_Forth

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και για να μην μακρυγορώ και ξεφεύγω από το Θέμα' date=' αφού δεν έχεις καταλάβει ακόμα τίποτα, μπορείς να ρωτήσεις τον yameth να σου εξηγήσει τί ακριβώς συνέβη.[/quote']

 

Θα ρωτήσω τον yameth και ελπίζω να έχεις δίκιο, δηλαδή όντως να μην έχω καταλάβει κάτι.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Προς Go_Forth.

 

'Εχεις ένα τρόπο ιδιαίτερο ν' αντιμετωπίζεις και να μεταφράζεις καταστάσεις.

Κάθε δεύτερη κουβέντα σου καταφέρεται κατά των ιθυνόντων του Noiz.

 

Επικαλείσαι το noiz.gr και τα μέλη του για να κάνεις κάτι που εσύ θες, ενώ ταυτόχρονα (και από το πουθενά) μιλάς με προστακτικό τρόπο και δίνεις εντολές συμπεριφοράς.

 

Σε ειδοποίησα σε προσωπικό επίπεδο.

Δεν νοείς όμως.

 

Εχεις αρχηγικό στυλ και ύφος γνώστη.

Θα πας μπροστά.

Οχι εδώ όμως.

 

Εδώ δεν θέλουμε προφήτες εξ ουρανού, ούτε αυτοχριζόμενες αυθεντίες με το καλημέρα.

 

Μάθε πρώτα να σέβεσαι την κοινότητα που καπηλεύεσαι και μετά ζήτα.

 

Θα σου πρότεινα μιας κι έχεις μεγάλα σχέδια να τα κάνεις χωρίς την βοήθεια του Noiz.

 

Go_Forth young man!

Αρκετά μας προκάλεσες.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από ό' date='τι βλέπω μάλλον έχεις γενικότερο πρόβλημα κατανόησης κειμένου. [/quote']

 

τοτε μαλλον το εχω και εγω αυτο το προβλημα

 

άλλα γράφουμε εμείς και άλλα καταλαβαίνεις εσύ.

 

αυτο που με εκνευριζει απιστευτα σε καθε πτυχη της ζωης ειναι οταν καποιος μιλαει στον πληθυντικο εκ μερους ανθρωπων,χωρις να εχει το παραμικρο δικαιωμα μα και γνωση της αποψης τους.συγγνωμη δε θελω να ριξω λαδι στη φωτια,μα το τελευταιο σου ποστ με αφησε αφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Λοιπόν go_forth...αφού είσαι όπως αυτοαποκαλείσαι "νεοανερχόμενος καλλιτέχνης με πολύ υψηλές βλέψεις σε Ελλάδα και εξωτερικό" (ο μετριόφρων μέγας καλλιτέχνης Καρβέλας δεν τα έλεγε συνήθως κάτι τέτοια??? θυμάται κανείς τους "φοβερούς" ΤΑΧΙ το πρώτο του γκρουπ που δεν τους χώραγε η Ελλάδα και δεν τους "καταλάβαινε" κανείς ιθαγενής???) και επειδή τόσο καίγεσαι για κυκλοφορία cd με τα αριστουργήματά σου και επειδή σου έχω και μια υποχρέωση λόγω της μη κόσμιας συμπεριφοράς μου απέναντί σου σε άλλο treand (είπαμε η γη μπορεί να είναι όντως τετράγωνη, δεν έκανα ακόμα προσωπικά τον περίπλου της...), σου προτείνω να επικοινωνήσεις μαζί μου με πμ (μην φοβάσαι θα σου επιτρέψει ο yam αν είναι να ησυχάσει από την μη τεκμηριωμένη αλαζονεία σου), ώστε να μου στείλεις το υλικό σου (αφού το κατοχυρώσεις πρώτα για να μην "στο κλέψω και το κυκλοφορήσω με το όνομά μου") και αν αξίζει τόσο όσο αφήνεις να εννοηθεί, ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ εδώ μπροστά σε όλους να αναλάβω την παραγωγή και την επαφή σου με εταιρείες χωρίς να βάλεις φράγκο...(και μαζί με μια συγνώμη θα σου επιτρέψω να κάνεις και τις "ωραίες μίξεις σου" αποκλειστικά και μόνο με τα ακουστικά σου... ναι ναι.. τα 650 που κατ εσέ ανέτρεψαν ότι ίσχυε μέχρι σήμερα σε σχέση με την ανατομία του ανθρώπινου αυτιού και εγκεφάλου, προσπάθειες προσέγγισής της με mic binarual μεθόδους και λοιπά κουραφέξαλα... :lol: που εγώ ο ερασιτέχνης και καραγκιόζης του forum τόλμησα να ψελλίσω...)

 

Φιλικά (όσο επιτρέπει η αγωγή μου που κατάφερε να εκθέσει η επικίνδυνη για σόφρωνες ανθρώπους αλαζονική ημιμάθειά σου)

 

ΥΓ.Την ειρωνεία που σίγουρα διακρίνεις στο post μπορείς να την ανατρέψεις ανταποκρινόμενος στην πρόκληση-πρόσκλησή μου...και η συγνώμη μου θα σε περιμένει σαν "έτοιμη από καιρό" μαζί με την συμπαράστασή μου στα σχέδια σου...

Αν όχι κοίτα να λουφάξεις και να επιστρέψεις αφού πρώτα μάθεις να χτυπάς την πόρτα προτού μπεις σε έναν άγνωστό σου χώρο...

Ένας λόγος που ο τράγος μπορεί να γίνει αποδιοπομπαίος είναι ότι ίσως να μην φρόντισε ποτέ να ασκήσει έλεγχο στα κέρατά του...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμάται κανείς τους "φοβερούς" ΤΑΧΙ το πρώτο του γκρουπ που δεν τους χώραγε η Ελλάδα και δεν τους "καταλάβαινε" κανείς ιθαγενής

 

Χεχε, τον έχω αυτό το δίσκο, με το φοβερό τραγούδι Red Carnation Gang.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου