Προς το περιεχόμενο

Yamaha sy 22 card


spirow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η κάρτα έχει μέσα της μία μπαταρία. Το πιθανότερο είναι ότι αυτή η μπαταρία έχει ψοφήσει. Άλλαξε την να ησυχάσεις (ουμε).

 

:)

 

Το πρωτο πράγμα που έκανα όταν παρουσιασε το προβλημα ήταν να αλλάξω την μπαταρία της.

Roland rd150  -ensoniq sq1 plus - yamaha SY 22 -Boss DR5 -   Kawai NS 2 -Jen sx2000  -Roland EXR GR5 - Korg Prophecy.Alesis QS6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εάν έκανες ένα από τα παρακάτω χωρίς με κάποιον άλλον τρόπο (π.χ. Midi Bulk Dump ή μεταφορά των ήχων της κάρτας στην εσωτερική μνήμη του οργάνου) να έχεις σώσει τα δεδομένα που είχε η κάρτα, τότε τα δεδομένα που είχε η κάρτα δεν υπάρχουν πιά.

 

1) Να άλλαξες μπαταρία στην κάρτα.

2) Να έκανες format στην κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν έκανες ένα από τα παρακάτω χωρίς με κάποιον άλλον τρόπο (π.χ. Midi Bulk Dump ή μεταφορά των ήχων της κάρτας στην εσωτερική μνήμη του οργάνου) να έχεις σώσει τα δεδομένα που είχε η κάρτα, τότε τα δεδομένα που είχε η κάρτα δεν υπάρχουν πιά.

 

1) Να άλλαξες μπαταρία στην κάρτα.

2) Να έκανες format στην κάρτα.

...ακριβως αυτά έκαμα και με αυτή τη σειρά!

Roland rd150  -ensoniq sq1 plus - yamaha SY 22 -Boss DR5 -   Kawai NS 2 -Jen sx2000  -Roland EXR GR5 - Korg Prophecy.Alesis QS6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

Έχω μια κάρτα για SY22 που μου ξέμεινε. Τώρα είμαι διακοπές. Αν θες από Σεπτέβριο που επιστρέφω μπορώ μετά χαράς να στη δώσω. πάρε με τηλ στο 6937009613. Σκεφτόμουν να βάλω αγγελία για να τη δώσω (χαρίσω) και έπεσα συμπτωματικά στο ποστ σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...
  • 1 μήνα αργότερα...

Έχω μια κάρτα για SY22 που μου ξέμεινε. Τώρα είμαι διακοπές. Αν θες από Σεπτέβριο που επιστρέφω μπορώ μετά χαράς να στη δώσω. πάρε με τηλ στο 6937009613. Σκεφτόμουν να βάλω αγγελία για να τη δώσω (χαρίσω) και έπεσα συμπτωματικά στο ποστ σου.

:)Η καρτα παρελήφθη στα μέσα Σεπτεμβρίου. Ενα ευχαριστω στο συνάδελφο από τις σελίδες του Noiz.gr . Mε αρκετη καθυστέρηση λόγω μουσικής απραξίας και απουσίας εκτός Ελλάδος. 

Roland rd150  -ensoniq sq1 plus - yamaha SY 22 -Boss DR5 -   Kawai NS 2 -Jen sx2000  -Roland EXR GR5 - Korg Prophecy.Alesis QS6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου