Προς το περιεχόμενο

Περί άρθρων, reviews κλπ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως τα άρθρα, readers reviews, news κλπ πρέπει να μπουν σε διαφορετική θέση μέσα στο site;

Το λέω αυτό γιατί κάποιες φορές βρίσκω άρθρα που δεν τα είχα δει καν σαν επικεφαλίδες. Επιπλέον, όσα άρθρα δεν μπαίνουν στην πρώτη σελίδα πιστεύω ότι αδικούνται με αυτό τον τρόπο.

Βέβαια, μπας και είναι ιδέα μου; Οι υπόλοιποι και κυρίως τα νέα μέλη αντιλαμβάνονται την ύπαρξή τους;

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω πρεπει τα καινουργια να ειναι σε πιο εξεχουσα θεση . οπως ας πουμε με το αρθρο του toneless. μου εχει τυχει κε εμενα να χασω νεα αρθρα και τεστ και να τα ανακαλυψω μετα απο μερες ή και μηνες....

επαναλαμβανω για χιλιοστη φορα ( :) ) θα ηθελα να εχει περισσοτερα απο τα δεκα πιο προσφατα απαντημενα threads στην πρωτη σελιδα . αμα κανεις κανενα διημερο να μπεις χανεις την μπαλα και βαριεσαι να ψαχνεις ποια δεν εχεις δει κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω κι εγω. Ας γινουν παραπανω απο 10 τα θεματα της πρωτης σελιδας.

 

Οχι μονο βαριεσαι να ψαχνεις αλλα μερικα τα ποσταρεις κιολας για να παρεις αποψεις και για να διαβαστει.... Αμα χανεται κατω απο threads που ζητανε ταμπλατουρες του καραγκιοζη......

 

Το ιδιο ισχυει και για τα reviews. Οπως τα λενε οι boody, toneless.... :wink: [/img]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πω και εγω για..χιλιοστη φορα.. :lol: ,οτι καλυτερα ειναι να βλεπουμε τον συγγραφεα που ξεκιναει καθε post παρα την ημερομηνια διπλα απο την ωρα η οποια ημερομηνια δεν χρειαζεται νομιζω καθολου αφου ποτε δεν μενει καποιο thread παραπανω απο 1 μερα...εκτος απο σπανιες περιπτωσεις...

yameth ολο ..διορθωσεις και παραπονα ειμαστε ε; :lol: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προστεθώ κι εγώ στους γκρινιάρηδες;

 

Όταν ανοιχτεί ένα θέμα έκτασης 4-5 σελίδων πηγαίνετε απευθείας στο τελειταίο post; Ή έχω ρυθμίσει εγώ κάτι λάθος; Ειδικά σε μεγάλα threads και ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ για τους dial-up 56άρηδες σου βγαίνει η πίστη για να διαβάσεις όλη την κουβέντα.

 

Αν θα μπορούσαμε να πηγαίνουμε απυθείας στο πρώτο post θα ήταν καλύτερα. Όχι ότι χάλασε ο κόσμος δηλαδή...απλά βάζω τώρα που γυρίζει... :lol:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου