Προς το περιεχόμενο

Ξανά με μπλε υπογράμμιση τα λινκς? Και μερικά bugs...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. Οι ερωτήσεις δεν γίνονται ονομαστικά στο φόρουμ.

2. Ξέρεις πολύ καλά πως δεν εξυπηρετεί μια συζήτηση η απάντηση σε π.μ.

3. Χαίρομαι που βρήκες λύση στο πρόβλημα σου καθώς εγώ δεν μπόρεσα να το αναπαράξω για να βρω τι φταίει και υπέθεσα πως αφορά τοπικές ρυθμίσεις. Ούτως ή άλλως πάντως βρισκόμαστε προ σημαντικής αναβάθμισης, οπότε αν υπάρχουν κάποια bug στο SMF πιστεύω θα λυθούν.

 

Είναι συνηθισμένη πρακτική (και έχει ενθαρυνθεί πολλές φορές, και από εσένα), θέματα που δεν αφορούν όλο το φόρουμ να συζητούνται με π.μ. κατόπιν παραινέσεως Όπως λες, δεν έχει επιβεβαιωθεί εκ' μέρους της προγραμματιστικής ομάδας ότι υπάρχει πρόβλημα (το αναφέρεις ως πρόβλημά "μου"), άρα νομίζω ότι υπάρχουν οι προϋποθέσεις για να επιδιώξω μία ιδιωτική συζήτηση.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήθελα να προτείνω να δημιουργηθεί στο φορουμ ξεχωριστή κατηγορία "ενισχυτές" ωστε να αποσυμφορηθεί το "guitars, bass and amps" και να μη θάβονται τα θέματα μέσα σε μερικές ώρες.

Εφε. Όχι ενισχυτές. Οπωσδήποτε εφέ. Το guitars bass and amps είναι τεράστιο κ χάνονται πολλά θέματα...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θα ήθελα να σημειώσω πως το πρόβλημα του "εξωπετάγματος" υφίσταται και σε υπολογιστή με αγγλικά XP Pro με SP3, χρησιμοποιώντας πάλι τον τελευταίο Firefox. Τα cookies του Νόιζ είναι και πάλι άθικτα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δοκιμάσω, ευχαριστώ. Πάντως κάποια στιγμή ή εγώ ή εκείνο θα μπουχτίσουμε, και θα πούμε "9999 να είναι οι ώρες σου"!  ;D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει καμία εξέλιξη, τουλάχιστον σχετικά με την μπλε υπογράμμιση των λινκς και το login? Ακόμη και όταν του βάζω 9999 ώρες, πάντοτε την επόμενη φορά που θα μπω από άλλο υπολογιστή ή σε άλλο session, το έχει ξεχάσει και ξανακάνω τα ίδια.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου