Προς το περιεχόμενο

michael kelly hex deluxe


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα

σκοπευω να αγορασω αυτη τη κιθαρα απο ebay πηγα την ειδα απο κοντα επαιξα και λιγο αλλα δεν ενιωθα κ πολυ ανετα οποτε κ δεν εχω πληρη αποψη του οργανου...

φυσικα και μου φανηκε εκπληκτικη αφου το τελευταιο καιρο παιζω με μια πολυ low cost samick κ ετσι η συγκριση δεν μπορει να ειναι αντικειμενικη.

 

αν την εχει κανεις ή αν εχει παιξει κανεις κ εχει οποιοδηποτε παραπονο ας πει μια γνωμη πριν τα κουμπησω ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε

πριν απο καποιους μηνες ειχα ψηθει να παρω την συγκεκριμενη κιθαρα εχει παρα πολυ καλα specs για τα λεφτα της original floyd rose,grover tuners,και emg 81-85(τωρα βγαινει με rockfield mafia οι οποιοι ειναι και αυτοι πολυ καλοι μαγνητες)αλλα δυστηχως οταν πηγα να την δοκιμασω στον κουρμπη εγινε αυτο που φοβομουν δεν με βολευε το μπρατσο με τιποτα αν εσενα σε βολευει τοτε δεν εχεις τιποτα να φοβηθεις ειναι πολυ αξιολογες κιθαρες ειδικα για μεταλ

αληθεια ποσο την εχεις βρει στο e-bay?

καινουρια μου φαινεται ειχε καπου στα 700ε αν δεν κανω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εχω βρει 400 με τα μεταφορικα συνυπολογισμενα με usps μεταφορικη + οσα μου χρεωσει το τελωνειο υπολογιζω ενα 100αρικο ακομη απλα εχει τους rockfield black betty (active ειναι κ αυτοι) αυτη που βρηκα.

απο οτι διαβασα ειναι αρκετα καλοι μαγνητες κ απο το λιγο που επαιξα μου αρεσαν με το μπρατσο δεν εχα καποιο θεμα, ενταξει ειχε πολυ διαφορα απο αυτο που εχω συνηθησει αλλα δεν με προβληματισε.

 

παντως χωρις να εχω δουλεψει τους black betty σιγουρα θα προτιμουσα να ειχε τους 81/85

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εχω εδω και 2 χρονια περιπου. Με emg μαγνητες, ακουγεται σχεδον σαν metallica στα καθαρα.

Πολυ καλη για τα λεφτα της.

Αν σε βολευει το μπρατσο (ειναι λιγο λεπτο), χτυπα την.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου