Προς το περιεχόμενο

Peavey Valveking ή Βugera 333?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

η κεφαλη του Bugera παραπανω ειναι 635 και ειναι μονο κεφαλη. Δεν το εχω. Αναμεσα σε Peavey 6505 και Bugera 333xl τοτε τι λετε; Και τελος ξερετε που θα τους δοκιμασω. Μια απο αυτες τις μερες θα βγω στην γυρα οποτε να ξερω που να ψαξω. Σας ευχαριστω παντως ολους  ;D

ΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η διαφορα μεταξυ των bugera 333 και 333xl ποια ακριβως ειναι??

Η διαφορα του xl με τον απλο 333 ειναι οτι ο xl εχει και boost(xl button) στα δυο καναλια παραμοφρφωσης το οποιο σου επιτρεπει στην ουσια να φτασεις σε τρελα επιπεδα παραμορφωσης ακι να εχεις πολυ bottom-end.Εγω θα μαζεψω και αλλα χρηματα και θα προσπαθησω να τσιμπησω τον xl infinium http://www.dv247.com/guitars/bugera-333xl-infinium-valve-guitar-amp-head--84967

Αλλα οποιος θελει να τη βγαλει πιο οικονομικα οριστε κατι πιο σεξι!

http://www.dv247.com/guitars/bugera-333xl-212-infinium-valve-guitar-amp-combo--84968

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω al6sjackson...

 

δεν ειχα την ευκαιρια να ακουσω τον 333...ξερω που θα τον βρω αλλα χωρις euros στην τσεπη δεν γουσταρω να πηγαινω να δοκιμαζω(για το καλο της ψυχολογιας μου!!).αν ομως ο 333 ειναι οντως αντιγραφο του jsx(στον οποιο εχω τζαμαρει πολλες ωρες)εμενα μου κανει..

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω al6sjackson...

 

δεν ειχα την ευκαιρια να ακουσω τον 333...ξερω που θα τον βρω αλλα χωρις euros στην τσεπη δεν γουσταρω να πηγαινω να δοκιμαζω(για το καλο της ψυχολογιας μου!!).

 

 

 

 

 

Δεν μας λες και εμας που θα τον βρουμε;

ΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε al6sjackson ποσα χρηματα διαθετεις περιπου?Δε διαβασα το θεμα απ'την αρχη με συγχωρεις αν εχει απαντηθει 8)

κοιταξε εγω ειμαι αποφασισμενος οτι 8α τον παρω με κεφαλι καμπινα και οχι σε combo γιατι θελω να παρω κεφαλη με τα v30 τα ηχεια.οποτε επειδη υπολογιζω οτι το καλοκαιρακι που θα τον αγορασω με το καλο θα παρω τον infinium υπολογιζω γυρω στα 680 και για τα δυο μαζι.και μαλιστα σε αυτο το σημειο χρειαζομαι τη βοη8εια σας να μου στειλετε κανενα link με καμια σελιδα απο ευρωπη που να τον εχει τον συγκεκριμενο γιατι η μονη που εχω βρει ειναι αυτη http://www.dv247.com/guitars/bugera-333xl-infinium-valve-guitar-amp-head--84967 και δεν τον εχουν στοκ και με ανησυχει αυο λιγο. :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου