Προς το περιεχόμενο

Ποιά Κλασσική κιθάρα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.prostage.gr/page/default.asp?id=24&la=1&prID=6731

http://www.athensproaudio.gr/index.php?target=products&product_id=32016

Τι διαφορά υπάρχει και έχουν τοσο μεγάλη αποκλιση στην τιμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι διαφορετικά μοντέλα , διαφορετικών εταιριών που πιθανων να κατασκευάζονται σε διαφορετικα εργοστάσια άλλων χωρων με διαφορετικά υλικά και τις πουλάνε διαφορετικά καταστήματα γιατί να μην έχουν δηλαδη και μεγάλη απόκλιση στην τιμή?

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη λογικη αυτη πρεπει να εχουν μεγαλη διαφορα στην ποιότητα, διαφορετικά δεν βλέπω το λόγο κάποιος να επιλέξει το 200 , ποσο μάλλον όταν είναι φτιαγμένες απο σχεδόν ίδια υλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου την κλασσικη κιθαρα πρεπει να την ακουσεις. ακομα και ιδια μοντελα εχουν τεραστια διαφορα στον ηχο. παρε τον δασκαλο σου και παρε οποια σου πει. προς θεου μην παρεις μεσω internet. δεν ειναι ηλεκτρικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου την κλασσικη κιθαρα πρεπει να την ακουσεις. ακομα και ιδια μοντελα εχουν τεραστια διαφορα στον ηχο. παρε τον δασκαλο σου και παρε οποια σου πει. προς θεου μην παρεις μεσω internet. δεν ειναι ηλεκτρικη.

 

Γνωρίζεις ποια απο τις 2 είναι καλύτερη?

Απο τι ξέρω οι stagg είναι λίγο της πλάκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου την κλασσικη κιθαρα πρεπει να την ακουσεις. ακομα και ιδια μοντελα εχουν τεραστια διαφορα στον ηχο. παρε τον δασκαλο σου και παρε οποια σου πει. προς θεου μην παρεις μεσω internet. δεν ειναι ηλεκτρικη.

+1

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δεν είναι εφικτό να τις δοκιμάσω, ιγ'αυτό ρωτάω,??

δλδ υπάρχει περίπτωση αυτή η stagg να είναι καλύτερη, απο την άλλη, τόση μούρη πουλάει πια ο νάκας.??

Τη δάσκαλο μου λέτε? Για δώρο θέλω να την πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου