Προς το περιεχόμενο

Ποιά Κλασσική κιθάρα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

H ερωτηση μου ειναι αυτή¨¨

<<δλδ υπάρχει περίπτωση αυτή η stagg να είναι καλύτερη, απο την άλλη, τόση μούρη πουλάει πια ο νάκας.??>>

Αν γνωρίζει κάποιος ή εχει εμπειρια στα συγκεκριμένα μοντέλα καλώς διαφορετικά δεν υπάρχει λόγος να το χε...με το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλυτερη λυση ειναι να τις δοκιμασεις αν γινεται, αν δεν γινεται πανε σε κανα μαγαζι ακουσε κανενα που κοστιζει γυρω στο 100αρικο που να

Σου ακουγεται καλα στο αυτι και παρ'το ( αυτο αν σε ενδιαφερει και η ποιοτητα) Προσωπικη μου γνωμη παντως ειναι να παρεις την φθηνη αν τη θες για πιτσιρικα γιατι

α) Σε αυτη την ηλικια σιγα μην καταλαβει καμια διαφορα με τις αλλες

β)Μπορει να τα παρατησει οποτε τζαμπα τα χρηματα

γ) Αν ασχηληθει και αργοτερα σιγουρα θα χρειαστει μια πολυ καλυτερη απο αυτες τις δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ Stagg και κιθάρας απο Alex Pack, πάρε αυτή απο Alex Pack!!! Όσες φορές μου έφεραν μαθητές μου Stagg κιθάρες (στις φθηνές αναφέρομαι) το μόνο που έβλεπα ήταν στραβοκολλημένα μπράτσα, καβαλάρηδες να σπάζουν και γέφυρες να ξεκολλάνε! Η πιο φθηνή και κάπως αξιοπρεπής λύση που γνωρίζω εγώ είναι η Yamaha C40 την οποία έχει ο Νάκας σε τιμή γύρω στα 150 ευρώ. Αν θες να κινηθείς σε κάτι καλύτερο οι Almansa και οι Admira είναι καλές επιλογές όπως και οι Alhambra. Όχι όμως Stagg!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνησω για την yamaha c40. η πιο αξιοπρεπης κιθαρα απο τις υπερβολικα φθηνες.

 

αν στο μελλον ο παραληπτης του δωρου θελησει να το συνεχισει πιο σοβαρα , τοτε να επενδυσει σε καποια αρκετα καλυτερη

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου