Προς το περιεχόμενο

Νέα θερινή ώρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Αν και γνωρίζω ότι απαγορεύονται οι θρησκευτικές συζητήσεις στο forum, νομίζω ότι το script του noiz ανήκει στους παλαιοημερολογήτες……διότι πάει με την παλαιά ώρα (χειμερινή). ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιαζεσαι να ρθει το καλοκαιρι ξαδερφε? ;D

Απ τη μια η ωρα απ την αλλη ο κινγκ οφ δε λειντις με τα μαγια σττσι πισινες... 8)

Που το πας που το φερνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Είμαι καλοκαιρινός τύπος ξάδερφε  το παραδέχομαι! Αν ήσουν και εσύ στην «αρκουδούπολη» όπου διαβιώ θα με ένιωθες ;D ;D. Αλλά εσύ μου διάλεξες τις παραλίες …….και το Miami της Ελλάδος (έξυπνος γαρ) :D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο ειναι αληθεια...

Αλλα και γω του καλοκαιριου ειμαι.100%...

Για να ζηλεψεις,σημερα εκανα το πρωτο μπανιο... 8)

Βεβαια δεν ειχε λειντις..κατι παππουδια ητανε μονο με πιεση 18 κι απαν.. ;D

 

Επειδη ομως σ αρεσει η ταξη στην ωρα κ στα πραγματα γενικα,

προτεινω να παμε για κανα σφουγγαρισμα

στον πυργο ελεγχου του νοιζ... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λεπόν ξάδερφε, φτιάσε το ρολόγι του noiz, παίρνω σφουγγαρίστρα …και meet ya there.

 

Για να ζηλεψεις,σημερα εκανα το πρωτο μπανιο... 8)

 

 

Αίσχος!

 

Βεβαια δεν ειχε λειντις..κατι παππουδια ητανε μονο με πιεση 18 κι απαν.. ;D

Κάλα να πάθεις ρε.... ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αν τα φόρα ρυθμίζονται με τη θερινή ώρα, η αλήθεια είναι ποτέ δεν με απασχόλησε τόσο καιρό, μπορείτε να αλλάξετε το πως βλέπετε την ώρα, πηγαίνοντας στο προφίλ σας > Ρυθμίσεις εμφάνισης και μετά διαφορά ώρας εκεί που έχει μηδέν τώρα βάλτε 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Thanx Εύη. I’ll do that. Είμαι της τάξεως και θέλω να καταγράφω με ακρίβεια δευτερολέπτου τις εξυπνάδες του ξάδερφου (κρατώ αρχείο να τον εκβιάζω). :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δουλιά δεν είχε ο διάoLKoς ....κοιτούσε την ώρα του Νoiz. ;D

 

Κοίτα εσείς οι Rockers (κουρεμένοι ή όχι) (θιασώτες του πτύειν ή όχι) είστε σε mode Jack Daniels (ο χρόνος κυλάει αργά και παίζετε με τις τάπες), γι’ αυτό δεν σας αγγίζουν όλα αυτά ;D ;D ;D.

 

[σοβαρό mode] Αν λάβεις υπόψη σου πάντως ότι γενικά στη δουλειά μου «παίζω» με αποσβεστικές προθεσμίες κάθε μέρα (που αν τις χάσεις …..τον πούλο ΑΡΜ) θα μπορέσεις να δικαιολογήσεις (και να συμπάσχεις - άκαρδε) αυτή την ψύχωση με το χρόνο και κάποιες άλλες ….ίσως…….  :P :P :D ;D[/σοβαρό mode]

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Επανέρχομαι με τρελό BUMP για να δηλώσω ότι το ωρολόγιο του Noiz δουλεύει μια χαρά από μόνο του και προσαρμόστηκε στην νέα θερινή ώρα, οπότε του ζητώ συγνώμη ταπεινά!

Νέστωρ δεν θέλω να στεναχωριέσαι…….  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου