Προς το περιεχόμενο

Electro Harmonix Stereo Memory Man With Hazarai


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 5 μήνες αργότερα...

Φιλε πολυ ωραιο το review σου.

Μια ερωτηση αν ξερει καποιος: αν δεν εχει κανεις το τροφοδοτικο της ΕΗΧ για το συγκεκριμενο πεταλι, τι κανει? που θα βρει τετοιο? Η μηπως παιρνει κι αλλα? Ειναι ειδικο απ οτι ξερω, δεεν νομιζω οτι μπορεις να του βαλεις οποιοδηποτε 9βολτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το δουλεύω με ένα ibanez 9volto γιατί το αυθεντικό ήταν για αμερικάνικο ρεύμα. κανένα πρόβλημα δεν μου έχει βγάλει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το δουλεύω με ένα ibanez 9volto γιατί το αυθεντικό ήταν για αμερικάνικο ρεύμα. κανένα πρόβλημα δεν μου έχει βγάλει!!

 

ευχαριστω για την απαντηση.

 

Διαβασα σε ενα ξενο φορουμ οτι ενος του χαλασε λογω του οτι χρησιμοποιησε οτι να ναι 9βολτο τροφοδοτικο και φοβαμαι να του βαλω οτι να ναι. θα το ψαξω αμα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως τα Ehx συνήθως περιέχουν και τροφοδοτικό στη συσκευασία οπότε εκτός αν είναι αμερικάνικο δεν έχεις θέμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση.

 

Διαβασα σε ενα ξενο φορουμ οτι ενος του χαλασε λογω του οτι χρησιμοποιησε οτι να ναι 9βολτο τροφοδοτικο και φοβαμαι να του βαλω οτι να ναι. θα το ψαξω αμα ειναι.

 

Μπορείς να επαληθεύεις τις ραδιοαρβύλες του ίντερνετ από τις ανάλογες αξιόπιστες πηγές, πχ. το μάνιουαλ του ίδιου του πεταλιού από το επίσημο σάιτ. Για την περίπτωση αυτή:

 

9V Power Jack

Plug the output of the SMMH’s supplied AC Adapter into the 9V power jack located at the

top of the SMMH. The SMMH requires 9 - 9.6VDC at 200mA with a center negative plug.

The SMMH accepts Boss style AC Adapters.

(από http://www.ehx.com/assets/instructions/stereo-memory-man-with-hazarai.pdf)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου