Προς το περιεχόμενο

GNH2 ή RP300A+Metal Master?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ:ΕΙΜΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ Η ΤΗΝ GNX2 Η ΤΗΝ RP300Α+METAL MASTER(DISTORTION PEDAL).OIKONOMIKA ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΗΧΟΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ;(ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΣΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΦΦΕ).ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gnx2 giati den synythizetai na hrisimopoieis petaliera kai eksoteriko distortion box... episis oi paramorfoseis tis gnx2 einai poly ikanopoiitikes tha elega... pantos an thes ti gnomi mou agorase ksehorista petalakia digitech. an eheis ta lefta gia mia digitech gnx2 tote mporeis na agoraseis 4-5 petala kai tote tha eheis kalitero apotelesma.

 

filika, dionisis. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δική μου εκτίμηση είναι ότι τα pedals δεν είναι φτιαγμένα για να αποδίδουν με ψηφιακούς προσωμοιωτές.

 

Γιατί δεν αγοράζεις το RP σκέτο;

 

Επίσης ρίξε μία ματιά και στα VOX.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δική μου εκτίμηση είναι ότι τα pedals δεν είναι φτιαγμένα για να αποδίδουν με ψηφιακούς προσωμοιωτές.

 

Γιατί δεν αγοράζεις το RP σκέτο;

 

Επίσης ρίξε μία ματιά και στα VOX.

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gnx2 giati den synythizetai na hrisimopoieis petaliera kai eksoteriko distortion box... episis oi paramorfoseis tis gnx2 einai poly ikanopoiitikes tha elega... pantos an thes ti gnomi mou agorase ksehorista petalakia digitech. an eheis ta lefta gia mia digitech gnx2 tote mporeis na agoraseis 4-5 petala kai tote tha eheis kalitero apotelesma.

 

filika' date=' dionisis. :)[/quote']

 

BAΣΙΚΑ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ EINAI ΑΝ TA EFFECTS ΤΗΣ RP300 ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΗΚΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ GNX ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΕ ΤΟ METAL MASTER.ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΤΗΣ GNX.ΤΑ ΕΦΦΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΕΤΑΛΙΕΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΠΟΛΥ ΕΦΦΕΔΙΑ ΟΠΟΤΕ Η ΛΥΣΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΞΕΡΩΡΙΣΤΑ ΠΕΤΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΗΜΦΟΡΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου