Προς το περιεχόμενο

Focusrite Saffire 6 USB


anipomonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι κατοχος της συγκεκριμενης καρτας εδω και κανα χρονο. ειναι η πρωτη μου καρτα ηχου οποτε δεν μπορω να μπω σε συγκρισεις. Ηχογραφει πολυ καλα και δεν μου εχει παρουσιασει κανενα απολυτως προβλημα ουτε σε θεμα ποιοτητας ηχου ή  συμβατοτητας. Εχει ανεβει και η τιμη της τελευταια και δεν καταλαβαινω γιατι.

 

Βεβαια καλυτερα να περιμενεις απαντηση απο καποιον ποιο εμπειρο σε θεματα ηχογραφησης, εγω αρκουμε στα βασικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω επίσης κανένα χρόνο και είμαι απολύτως ευχαριστημένος. Μηδέν προβλήματα και ωραιότατη προενίσχυση. Αν δε σε περιορίζουν οι μόνο 2 είσοδοι για μικρόφωνο, είναι πολύ καλή επιλογή για τα λεφτά της.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν με ενοχλούν οι 2 εισόδοι της, δεν νομίζω να ηχογραφήσω ποτέ ταυτόχρονα παραπάνω από 2 γραμμές. Εγώ πάντως σκέφτομαι να την πάρω και να την χρησιμοποιήσω για lives με pc. και προγράμματα όπως το ableton.

 

(την έχει χρησιμοποιήσει κάνεις με πυκνωτικό μικρόφωνο; έχει καλό αποτέλεσμα;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου