Προς το περιεχόμενο

ALESIS FUSION


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια τι γινετε με παραπανω συνθι πολυ ντορος εχει σχηματιστει τριφυρω του αφηστε που πλεον κυκλοφορει με 80 γκιγκα σκληρο. Μεχρι οτι παταει ΠΟΛΛΑ συνθια στο λαιμο διαβασα (βλεπε κοργκ). Αφηστε που εχει και 4 διαφορετικα synthesis engine.

1300 ευρω για τετοιο θ Η Ρ Ι Ο. οχι πεστε μου να μην την ψαχνω προς τα εκει μετα. Το εχει ακουσει κανει ? Του εκανε ερωτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω ακουσει. Μπορεις(εαν εισαι απο Αθηνα) να το ακουσεις στο Tony's keyboards. Εαν δεν ειχα παρει πριν 2 χρονια το kurzweil K2661 απο το οποιο ειμαι πολυ ευχαριστημενος, θα το προτιμουσα σαν workstation απο ολα τα υπολοιπα. Σε επιπεδο δυνατοτητων ειναι τις γενιας του Oasys. Ψαξτο ανεπιφυλακτα.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε για την απαντηση σου.

Γενικα ειμαι πολυ του νετ και διαβαζω πολλα σαιτ καθημερινα και μονο καλες εντυπωσεις διαβαζω ρε συ ε λεω τι στο καλο δεν ειναι δυνατον να ειναι μουφα τοσες κριτικες. Δυστηχως φιλε ειμαι απο επαρχια και μαλλον λιγο χλομο να το πετυχω να το ακουσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν το εχει δει κανενας αλλος να μου πει εντυπωσεις ?

πλιζζ ειναι μαλακια να τα σκασω και να ειναι μουφα μιας και δεν εχω την δυνατοτητα να το ακουσω στη πολη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν το εχει δει κανενας αλλος να μου πει εντυπωσεις ?

πλιζζ ειναι μαλακια να τα σκασω και να ειναι μουφα μιας και δεν εχω την δυνατοτητα να το ακουσω στη πολη μου.

 

Εννοείται ότι αν δεν το ακούσεις (αγγίξεις, πασπατέψεις, πάρεις αγκαλίτσα κλπ), δεν θα το αγοράσεις. Κατέβα στην Αθήνα μία μέρα να το δεις, αυτό έλλειπε να δώσεις χρήματα επί τη βάσει των ισχυρισμών άλλων.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα κατεβεις στην Αθηνα ενα Σαββατο να το τσεκαρεις για να εισαι σιγουρος.

Και εγω αγορασα το Nord Stage της Clavia χωρις να το εχω πιασει στα χερια μου μονο και μονο απο αυτα που διαβασα στο internet και απο αυτα που μου ειπαν φιλοι μου που ειχαν αλλα προιοντα της clavia και ηταν πολυ ευχαριστημενοι.

Παντως να ξερεις οτι το μηχανημα εχει βελτιωθει παρα πολυ(στους sample ηχους του και γενικα στην λειτουργια του) απο αυτο που θα ακουσεις στην Αθηνα(εαν ερθεις) γιατι δεν νομιζω οτι θα εχει το νεο λειτουργικο πανω.

Παντως αυτα που θες να δεις και ν'ακουσεις, θα τα ακουσεις.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα βρηκα τον αντιπροσωπο ελλαδας και εχω την εντυπωση οτι πουλαει ο τυπας με τιμες καταλογου δηλαδη παιζει να το δινει και 3 χιλιαρικα.

 

Εντωμεταξυ το zzsound το δινει 999 δολαρια το 61hd που ενδιαφερομαι εγω

ο γερμανος ομως (thomann) το δινει κοντα στα 1300. Παιζουν αλλα σαιτ ευραπαικα που ειναι εμπιστα χωρις μαλακιες και να το δινουν ποιο φτηνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου