Προς το περιεχόμενο

Εκθεση Music World Expo 2011


r2d2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΚ νομίζω ότι κατάλαβα. Πρέπει να ήμασταν δίπλα- δίπλα στο Noiz- λεπτός, γυαλιά (μυωπίας  ;D),  μαύρο t shirt, παρέα με Νέστορα και λοιπές... δημοκρατικές δυνάμεις  ;D

 

Δεν πειράζει... Την επόμενη φορά...

Ολοι οσοι ειμαστε μελη του νοιζ την επομενη φορα να εχουμε ενα κιτρινο τριανταφυλο στο αυτι για να ξερουμε!!!

Υ.Γ...μην ξεχασουμε το τριανταφυλο και παμε να παρουμε το μετρο γιατι θα χουμε προβλημα!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ολοι οσοι ειμαστε μελη του νοιζ την επομενη φορα να εχουμε ενα κιτρινο τριανταφυλο στο αυτι για να ξερουμε!!!

Σωστά γιατί το αχανές του περιπτέρου δεν επέτρεπε να δεις τα μέλη του Νοιζ. Πες μας όμως αν αρέσει το κίτρινο στη κοπέλα σου γιατί αλλιώς μπορεί πάλι να μη σ' αφήσει να μας μιλήσεις.....

 

Τι φαιδρό το περίπτερο του Λογοθέτη.

Κοτζάμ εισαγωγέας (και καμώνεται και για καμπόσος) και αφού εδέησε να φέρει κάτι το Σάββατο (Παρασκευή είχε μόνο τραπέζι), τα φερε με το σταγονόμετρο...... Να τα χαίρεται...

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η έκθεση ήταν δυστυχώς υπερβολικά απογοητευτική. Τα περίπτερα μετρημένα, το μέγεθος αυτών εξαιρετικά μικρό, η δε ποικιλία.... Αντιλαμβάνομαι τον περιορισμό του χώρου, αλλά βρέ παιδιά....έλεος. Συγνώμη, αλλά το πλήθος των προιόντων είναι τόσο απελπιστικά μικρό που η λέξη "έκθεση" δυστυχώς δεν αρμόζει. Φίλος ντράμερ έβαλε τα γέλια στην έξοδο (μετά από τα 15 λεπτά που κράτησε η επίσκεψη). Δεν θέλω να γίνομαι τόσο σκληρός, ήλπιζα ότι θα έβλεπα ωραία πραματούδια, όμως δυστυχώς μόνο απογοήτευση.

:( :( :(

 

Είμαι βέβαιος ότι κάτι καλύτερο μπορεί να γίνει.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας όμως αν αρέσει το κίτρινο στη κοπέλα σου γιατί αλλιώς μπορεί πάλι να μη σ' αφήσει να μας μιλήσεις.....

Κωστα χρονια σου πολλα!να χαιρεσαι το ονομα σου!!!

Ρε σι η κοπελλα ητανε στα ορια της αυτοκτονιας εκει μεσα!αν επιανα και την κουβεντα στο περιπτερο δεν θα εφευγα ουτε την δευτερα απ το περιπτερο!

Ειναι σαν να ειμαστε εμεις σε μια εκθεση κομμωτικης!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σαν να ειμαστε εμεις σε μια εκθεση κομμωτικης!!!

Καμία σχέση... εμείς κάτι θα είχαμε να χαζέψουμε και εκεί...

 

Ήμουν και εγώ στο τσακ να κατέβω αλλά τα 60 ευρώ στην καλύτερη πήγαινε έλα για 2-3

μέρες με φρέναραν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Ρε σι η κοπελλα ητανε στα ορια της αυτοκτονιας εκει μεσα!αν επιανα και την κουβεντα στο περιπτερο δεν θα εφευγα ουτε την δευτερα απ το περιπτερο!

Ειναι σαν να ειμαστε εμεις σε μια εκθεση κομμωτικης!!!

 

Ξέρεις την ατάκα του Zino Davidoff? O Davidoff κατασκευαστής των ομώνυμων τσιγάρων/ πούρων και φανατικός καπνιστής πούρων κάποτε είπε «αν την γυναίκα σου την ενοχλεί το άρωμα του πούρου... άλλαξε γυναίκα»  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Εμείς σε έκθεση κομμωτικής  :o :o :o Μπα άσε καλύτερα, προτιμώ το... τέλος του κόσμου  ;D ;D ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως το περιπτερο του Noiz ηταν το καλυτερο. Εγω εκατσα 20 λεπτα, η εκθεση δεν ηταν για παραπανω, καλη προσπαθεια, αλλα ελειπε υλικο ωστε να πειραζει ο κοσμος. (πχ. ενα cubase/protools με την ssl την καινουρια και μια μιξη ωστε καποιος να κατσει να μιξαρει να δει πως δουλευει;). ζηταω πολλα αλλα απο ιδεες εχω πολλες. :)

Χαρηκα που οταν μπηκα ειδα ενα παιδακι να παιζει ντραμς, τον Χατζηστάμου να παιζει synth, τον Yameth να σολαρει, και ολα αυτα χωρις να ακουω τιποτα λογο jam κολπου αλλα καλη φαση. Παρειστικη, τα αλλα περιπτερα ηταν ψυχρα.

Εγω φορουσα μπλουζα no use for a name με νεκροκεφαλη αλα misfits - friend club. Αλλη εκθεση να χουμε ολοι μπλουζακια Noiz.

Α! και να χει κληρωση μηχανηματα την επομενη!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σαν να ειμαστε εμεις σε μια εκθεση κομμωτικης!!!

Σοβαρά μιλάς;

Όποτε θέλετε..

Νομίζεις ότι προτιμώ τη βαρβατίλα που ανεβοκατεβαίνει πεντατονική από τις κοπελίτσες που θα παρουσιάζουν τις εξελίξεις της κομμωτικής; Τρελλός είσαι; Το ξαναλέω....Όποτε θες.... Απλώς είμαι κάρφωμα ότι δεν είμαι πελάτης τους  :-\. Από την άλλη, άμα είναι  φοράω ύφος και γραβάτα και το παίζω στέλεχος που ψάχνει για επενδύσεις....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τι φαιδρό το περίπτερο του Λογοθέτη.

Κοτζάμ εισαγωγέας (και καμώνεται και για καμπόσος) και αφού εδέησε να φέρει κάτι το Σάββατο (Παρασκευή είχε μόνο τραπέζι), τα φερε με το σταγονόμετρο...... Να τα χαίρεται...

 

Πραγματικά δύο όργανα και έξω από την παράγκα. Δυστυχώς είναι θλιβερό ότι έλειπαν επίσης  οι δύο από τους τρεις μεγαλύτερους εισαγωγείς. Συγνώμη που θα το γράψω έτσι, αλλά ντροπή σε Στόλλα και Νάκα που σνόμπαραν την έκθεση- ασχέτως αν προέκυψαν ζητήματα διοργάνωσης.

 

Κατανοητό, είμαστε μικρή αγορά, δεν περιμέναμε να δούμε το... ΝΑΜΜ, αλλά σε τελική ανάλυση είμαστε οι εν δυνάμει πελάτες τους και όφειλαν να παρουσιαστούν και να παρουσιάσουν...

 

 

 

Τέλος πάντων, αρκετά με την γκρίνια. Ήταν μια καλή ευκαιρία να βρεθούμε, να τα πούμε από κοντά και μακάρι να συνεχίζουμε να στηρίζουμε αυτή την έκθεση, με την ελπίδα ότι οι συμμετέχοντες στο μέλλον θα φανούν πιο συνεπείς και όχι τόσο μίζεροι.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζεις ότι προτιμώ τη βαρβατίλα που ανεβοκατεβαίνει πεντατονική από τις κοπελίτσες που θα παρουσιάζουν τις εξελίξεις της κομμωτικής;

 

+1  ;D

 

Βαρβατίλα και πολλά μούσια ρε παιδί μου. Οι ξυρισμένες φάτσες δακτυλοδεικτούμενες.

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου