Προς το περιεχόμενο

Πρόωρη ανανέωση αγγελιών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας συμφορουμίτες.

 

Εδώ και λίγο καιρό έχω την εντύπωση ότι κάποιοι σβήνουν την αγγελία τους μετά από λίγες μέρες και την ξαναποστάρουν ίδια ώστε να είναι πάλι στην 1η σελίδα. Δε μπορώ να είμαι 100% σίγουρος ότι η αγγελία είναι εντελώς ίδια (πχ ίδια ακριβως τιμή), αλλά είμαι 90% σίγουρος.

 

Έχει παρατηρήσει κανείς σας κάτι παρόμοιο ή είναι ιδέα μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθάνατες ελληνικές κουτοπονηριές...Αλλά γιατί σκας?Εσύ όταν βλέπεις τις αγγελίες βλέπεις μόνο την 1η σελίδα?

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα για την ελληνικη πονηρια που λες αυτο με τις αγγελιες δεν ειναι τπτ....

Δες τε εδω που φτανει η ελληνικη πονηρια....

Ελεος δηλαδη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Προσπαθούμε να τηρούμε τις αγγελίες "καθαρές" 2 και 3 φορές την ημέρα. Κάποιοι θεωρούν πως είναι "πιό ίσοι από τους άλλους", αλλά όσους από αυτούς προλαβαίνουμε, διορθώνουμε και τους υπενθυμίζουμε τους κανονισμούς.

Δυστυχώς δεν ζούμε στην τέλεια κοινωνία.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τους υπενθυμίζουμε τους κανονισμούς.

 

Νομίζω οτί ένα -1 karma ή (ακόμα καλύτερα) απαγόρευση δημοσίευσης των αγγελιών τους για ένα ορισμένο χρονικό διάστημα,θα τους επανέφερε σε τάξη...

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Νομίζω οτί ένα -1 karma ή απαγόρευση δημοσίευσης των αγγελιών τους,θα τους επανέφερε στην τάξη...

 

Δεν είναι όλοι μέλη για να «πιάσει» αυτή η πρακτική... Είναι και οι «απ' έξω»... Πάντως είναι εκνευριστικό να βλέπεις... επτά φορές την ίδια κιθάρα. Να αλλάξει κάποιος τιμή σε αυτό που πουλά και να ανεβάσει δεύτερη αγγελία, άντε τέλος πάντων «περνάει»- αν και θα μπορούσε, απλά, να αλλάξει την τιμή στην υφιστάμενη.

 

Αλλά οι άλλοι - με τις επαναλαμβανόμενες αγγελίες- είναι απαράδεκτοι...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι όλοι μέλη για να «πιάσει» αυτή η πρακτική... Είναι και οι «απ' έξω»...

 

Είχα την εντύπωση οτί για να δημοσιεύσεις αγγελία πρέπει πρώτα να είσαι μέλος...(έστω και ανενεργό στην ουσία)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα την εντύπωση οτί για να δημοσιεύσεις αγγελία πρέπει πρώτα να είσαι μέλος...(έστω και ανενεργό στην ουσία)

 

Δε χρειάζεται να είσαι μέλος στο φόρουμ.Αρκεί το να γραφτείς στο site με τις αγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλπιζα να είναι ιδέα μου αλλά από ότι φαίνεται είναι συχνό συμβάν...

 

Μέχρι τώρα δε μου πήγαινε να κάνω report γιατί δεν κρατάω και screenshot ώστε να είμαι σίγουρος ότι δεν θα αδικήσω κανένα.

 

Στο εξής θα είμαι πιο προσεκτικός και θα αρχίσω να χρησιμοποιώ το 'report'. Στην τελική ακόμα κ αν έχω άδικο, οι admins μπορούν πάντα να δουν το ιστορικό και να μην ενοχοποιήσουν κάποιον άδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μέχρι τώρα δε μου πήγαινε να κάνω report γιατί δεν κρατάω και screenshot ώστε να είμαι σίγουρος ότι δεν θα αδικήσω κανένα.

Οπως καταλαβαίνεις επειδή είναι πολλές οι αγγελίες (και πολλά και τα χρόνια μου) δεν είναι δυνατόν να τις θυμάται κανείς όλες. Αν όμως παρατηρείτε κάτι εξόφθαλμο που μας διαφεύγει κάντε report.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου