Προς το περιεχόμενο

Dumble in a (soft) box??!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μην ανοιγω  καινουριο θεμα ανεβαζω ενα τρακ που γραφτηκε με το ιδιο software εδω μιας και μου εκανε πολυ θετικη εντυπωση.

 

Ειναι με ενα ετοιμο preset που ονομαζεται plexmonster.

plexmonster.mp3

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για να μην ανοιγω  καινουριο θεμα ανεβαζω ενα τρακ που γραφτηκε με το ιδιο software εδω μιας και μου εκανε πολυ θετικη εντυπωση.

 

Η γνώμη σου έχει περισσότερη βαρύτητα γιατί τέτοια software τα χρησιμοποιείς καθημερινά.

 

(Βρήκες μαρσαλιά και ξεσάλωσες έ??) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνώμη σου έχει περισσότερη βαρύτητα γιατί τέτοια software τα χρησιμοποιείς καθημερινά.

 

(Βρήκες μαρσαλιά και ξεσάλωσες έ??) :)

 

Ναι, το μαρσαλακι ακουγεται πολυ καλα :) :)

 

Ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαν. Μαλλον θα επενδυσω μολις παρελθουν οι 15 μερες.

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marathon, this is software for real people!

 

Ξέρεις, αυτούς που πίνουν με τους φίλους τους καμμία μπύρα, ρίχνουν καμμιά πενιά, έχουν pc στο σπίτι τους....κλπ,κλπ.. :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marathon, this is software for real people!

Οι "κανονικοί", παίζετε καρφί στη λάμπα...τι δουλειά έχετε με τα δικά μας μπλιμπλίκια? ;D ;D

 

φίλος longshadow...επειδή σε βλέπω να έρχεσαι...όποτε θές μαθήματα σαχλόφωνου...εδώ είμαστε!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που ακούγεται καλά, αδιαφορώ αν είναι software, πετάλι, ενισχυτής, κιθαρόνι, οτιδήποτε. Και αυτό που άκουσα (από σένα) μ' άρεσε πολύ. ;)

+2011

 

Y.Γ. Σιγουρα τα κιθαριστικα software εχουν εξελιχθει πολυ οσον αφορα το ηχητικο αποτελεσμα, αλλα στα αυτια μου (ή στα χερια μου καλυτερα να το πω) σαν τη λαμπίτσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ευχαριστούμε για το τιπ long-one.

Κι εγώ το κατέβασα και το δοκίμασα και είδα πως έχει δυνατότητες για κάτι καλό. Μάλλον θα το χτυπήσω κι εγώ μετά το 15θημερο.

Το "φτηνό" της υπόθεσης ($79) μάλλον οφείλεται και στο γεγονός πως δεν χρησιμοποιεί μοντέλα επώνυμα όπως οι άλλοι (βλέπε δικαιώματα). Επέλεξαν 3 ιδεώδη που δεν έχουμε αγγίξει οι περισσότεροι, για να μην πω όλοι and we take their word for it. Οχι πως χρειάζομαι περισσότερα...

Πάντως οι καμπίνες μου άρεσαν ιδιαίτερα και μέσα στη μείξη κάνει καλή δουλειά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε για το τιπ long-one.

 

You welcome... :)

 

Επέλεξαν 3 ιδεώδη που δεν έχουμε αγγίξει οι περισσότεροι, για να μην πω όλοι and we take their word for it.

Ακριβώς!  ;D ;D

 

Πάντως οι καμπίνες μου άρεσαν ιδιαίτερα και μέσα στη μείξη κάνει καλή δουλειά.

 

Τώρα που είπες για μίξη...

Ξανάκουσα το χθεσινό κλιπ και η lead κιθάρα είναι αρκετά "πίσω"...

 

Μήπως φταίει το ότι με το ένα μάτι έβλεπα το μπάσκετ?!?  :D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Longshadow, μαγικό touch ρε συ!!  ;D Πραγματικά και εγώ να γράψω modelling software σε cobol για Amstrad 6128, έτσι και παίξεις εσύ, δεν μπορεί όλο και κάτι θα πουλήσουμε ρε μαν... ;) ;)

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου